Bursaspor indirim istiyor..!

Bursaspor, Stephane Badji transferinde ilerleme kaydetti. Teknik direktör Samet Aybaba’nın da devreye girdiği transfer görüşmelerinde Badji’nin yıllık istediği 900 bin Euro’da indirim bekleniyor.

  • 13 Haziran 2018
  • 90 kez görüntülendi.
Bursaspor indirim istiyor..!

, Stephane Badji transferinde ilerleme kaydetti. Teknik direktör ’nın da devreye girdiği transfer görüşmelerinde Badji’nin yıllık istediği 900 bin ’da bekleniyor.

Bursaspor, Henri Saivet gibi Stephane Badji’yi de mutlaka kadrosunda görmek istiyor. Beyazlı takımın tecrübeli çalıştırıcısı Samet Aybaba’nın da bizzat devreye girdiği transfer görüşmelerinde Badji’nin istediği yıllık ücret konusunda uzlaşma aranıyor.

Nitekim 28 yaşındaki , menajerlik ücretleri de dahil yıllık 900 bin Euro istiyor. Bursaspor ise bu ücrette indirim talep ediyor. Samet Aybaba’nın da devreye girerek Badji’yle görüştüğü, kulübün de ekonomik durumunu düşünmesini ve indirim yapmasını talep ettiği öğrenildi.

3 yıllık anlaşma yapılacak olan futbolcunun, yıllık ücrette indirim yapması halinde transferin gerçekleşeceği belirtiliyor.

Kaynak : enBursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ