Bursaspor seçimi bekliyor

Gelecek için kaynak arayışına giren Bursaspor, siyasilerin 24 Haziran seçimlerine odaklanması sebebiyle projelerini hayata geçiremiyor. Yeşil Beyazlılar’ın seçimlerin ardından girişimlerini hızlandıracağı öğrenildi.

  • 11 Haziran 2018
  • 242 kez görüntülendi.
Bursaspor seçimi bekliyor

Gelecek için kaynak arayışına giren , siyasilerin 24 seçimlerine odaklanması sebebiyle projelerini hayata geçiremiyor. Beyazlılar’ın seçimlerin ardından girişimlerini hızlandıracağı öğrenildi.

Ay’ın göreve tekrar gelmesiyle kaynak arayışına giren Bursaspor’un 24 Haziran Cumhurbakanlığı ve milletvekili seçimlerini beklediği öğrenildi. Yeşil Beyazlılar’ın birçok projeyi beklettiği belirtilirken, siyasilerin seçimlere odaklandığı, bu sebeple Bursaspor’a vakit ayıramadığı edildi. Siyasilerin yanı sıra Bursaspor’a sponsor olmak isteyen firmalarla da görüşmelerin tıkandığı ve şirketlerin 24 Haziran’ı beklediği gelen haberler arasında. Projelerin yanı sıra Bursaspor forma sponsoru ve stadın isim hakları ile ilgili de görüşmeleri sürdürüyor. Cumhurbaşkanı adaylarının Passsolig ile ilgili farklı düşüncelerde olması da Yeşil Beyazlılar’ı kombineler konusunda harekete geçmesini engelliyor.

Kaynak : HaberinAdresi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ