Futbol

Bursaspor’a 7 maç değil 3 maç için bile gelirdim

Bursaspor camiası uzun yıllar sonra ilk kez bu kadar heyecanlı bir teknik adam gördü.

Bursaspor camiası uzun yıllar sonra ilk kez bu kadar heyecanlı bir teknik adam gördü.

Mutluluğu gözlerinden okunan Mesut Bakkal ‘Bursa burası Bursa… İnanılmaz bir yer. Çok severek ve keyifli geldim. Takımın iyi olacağına inandığım için geldim.Desteğe ihtiyacımız var. Gelin bu süreci birlikte aşalım’ dedi.

Bursaspor’un yeni teknik direktörü Mesut Bakkal, dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi. Oldukça heyecanlı olduğu görülen tecrübeli teknik adam, yeşil beyazlı kulübe gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Mesut Hoca ‘Direk duygularımı paylaşacağım sizle. Bu takımın ayağa kalkması için duygular daha önemli. Hem hem de antrenör olarak inanılmaz derecede korktuğumuz yer Bursa. Burası çok büyük bir camia.’ diye konuştu. Bursaspor’u ayağa kaldıracağını inandığı ifade eden Mesut Bakkal şöyle konuştu:

YARDIMCI OLALIM

‘Bursa deyince, ailem, torunlarım bile heyecanlandı. Bursa burası Bursa… İnanılmaz bir yer. Çok severek ve keyifli geldim. Takımın iyi olacağına inandığım için geldim.

En azından en alt 3 sıranın bir üstündeyiz. Bunu koruksak bile sıkıntımız olmaz. 7 maçımız var. 7 maç değil, 3 maç için bile gelirdim. Büyük camialardır buralar. Faydam olursa mutlu olurum. Desteğe ihtiyacımız var. Belki yapılmaması gerekenler olmuştur ama ricam şu, birbirimize yardımcı olalım.’

DESTEK İSTİYORUM

‘Bize yakışanı yapalım. Küslüklerin bittiği, egoların bittiği bir yer olsun. Bursaspor 5’inci büyük takım. Şampiyon olan bir kulüp. Herkes farkında varsın bunun. Ben destek istiyorum ve yapacağımızı biliyorum. eden ve koşan bir takımız. Ufak tefek sorunları gidereceğiz. Taraftarın coşkusuna uygun bir futbol oynamalıyız. Yenildiği zaman bile takdir toplayan bir ekip oluşturmalıyız. Biz dik durmalıyız. 90 dakika susmamalıyız. Stresli maçlar oynayacağız. Ben bu psikolojiyi iyi biliyorum. Bundan sonra hep beraber neleri yapacağımızı konuşalım.’

**

Mücadele etmeyenle işim olmaz

maçını kazanmak istediklerini ifade eden Mesut Hoca ‘Şu anda kimsenin mazeret üretmesine gerek yok. İyi olacak ve buna inanıyorum. İnşallah maçıyla başlayacağız. Ben mücadele etmeyen, sahada yakışmayan futbolu sergileyen kişilerle yokum. Herkes moralli olacak. Önemli olan şey Bursa kenti ve Bursaspor’dur. Ben ve oyuncular geçici önemli olan burasıdır.’ dedi.

**

Aybaba’ya teşekkür

Aybaba’nın atletik bir takım bıraktığını da belirten tecrübeli teknik adam ‘Bundan önce çalışan abiye ve ekibine teşekkür ederim. Hizmet vermişler. Gidilir, gelinir ama çalıştığınız yerlere iyi şeyler bırakmak önemli. Buraya gelirken benim adımı söyleyen başkanlara da teşekkür ederim. İyi işler yaparsanız hakkınızı verirler. Ve Bursa benim hakkım olduğu için çok mutluyum.’ diye konuştu.

**

Ben oynatmam oyuncu oynar

Takım hakkında da bilgiler veren Mesut Hoca ‘ ve ’nun problemleri var. Yarın (bugün)  çıkacaklar. Barış daha iyi. Sakho da önemli. Herkese ihtiyacımız var. İyi olan oyuncuya her zaman varım. Ben oynatmam oyuncu oynar. 20 yaşında futbolcu genç değil. Bütün futbolculara bakıyorum. Hepsi aklımda. Ama bu süreci biraz sağlıklı geçelim sonrası kolay.’ ifadelerini kullandı.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün