Futbol

Bursaspor’da Bayramlaşma Yapıldı

Özlüce Tesisleri’nde Yönetim Kurulumuz, teknik ekibimiz, futbolcularımız, kulüp personelimiz ve basın mensupları bayramlaşma töreninde bir araya geldi

Özlüce Tesislerimizde düzenlenen bayramlaşma törenine Başkanımız Ali Ay, İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu, Dış İlişkiler ve Pazarlamadan Sorumlu Asbaşkanımız Fatih Korkmaz, Gayrimenkul Yatırımlar A.Ş ve Akaryakıt A.Ş’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Arslan, Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Parlakay ve Teknik Direktörümüz Paul Le Guen’in yanı sıra teknik ekibimiz, futbolcularımız ve basın mensupları katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşan Başkanımız Ali Ay şunları söyledi; “Öncelikle hoş geldiniz, bugün toplanma sebebimiz bildiğiniz gibi Kurban Bayramı.Özellikle Bursaspor camiasına başarılar diliyorum. İnşallah bu yıl bütün branşlarda başarılı bir yıl geçiririz bunun için çok çalışmalıyız. Hocalarımıza ve Paul Le Guen’e güvenimiz sonsuz. 8 transfer yaptık 2 tane daha düşünüyoruz çalışmalarımız sürüyor. Tabi Bursaspor’u düşünüyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın. Umarım sezon sonunda da başarıyla neticelendiririz. Tekrar herkesin Bayramı kutlu olsun” dedi.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen ise yaptığı konuşmada “Hepinizin Kurban Bayramı mübarek olsun. Sizler için bu bayramın ne anlama geldiğini biliyorum. Hatta oyuncularımın ailesiyle zaman geçirmesi gerektiğini göz önünde bulundurarak ekstradan bir izin verdim. Tekrardan herkese iyi bayramlar” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün