Bursaspor’da dev takas..!

Bursaspor ile Beşiktaş arasında dev takas gündemde. Yeşil Beyazlı yönetim, Harun Tekin’i isteyen İstanbul ekibine, Vagner Love ve bir miktar para teklifinde bulundu.

  • 20 Temmuz 2018
  • 214 kez görüntülendi.
Bursaspor’da dev takas..!

ile Beşiktaş arasında dev takas gündemde. Beyazlı yönetim, ’i isteyen İstanbul ekibine, Vagner Love ve bir miktar para teklifinde bulundu.

Bursaspor, transferde sıcak saatler yaşıyor. Teknik direktör Aybaba’nın, ‘2 ya da 3 forvet istiyorum’ sözlerinin ardından transfer harekatını iyice hızlandıran Bursaspor yönetimi, gelen teklifleri de avantaja çevirmeye çalışıyor.

Nitekim, Beşiktaş hali hazırda Harun Tekin’i istiyor. Fabri ile yollarını ayırması an meselesi olan Siyah Beyazlı yönetim, Harun için girişimlerini sıklaştırdı.

Bursaspor yönetimi ise başarılı file bekçisi için sadece para istemiyor. Yeşil Beyazlılar, Harun için İstanbul ekibinden, Vagner Love ve bir miktar önerisinde bulundu.

’nın da çok istediği isimler arasında yer alan Vagner Love’un hem kadroya katılması hem de 1 ila arasında kulüp kasasına girmesi planlanan paranın Yeşil Beyazlı yönetimi de mutlu edecek bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Kaynak : enBursa

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ