Bursaspor’da imza an meselesi

Bursaspor Stephane Badji transferini bitirmek üzere. Senegalli futbolcu için Anderlecht ile 700 bin Euro’ya el sıkışıldı. Oyuncuya yıllık 700 bin Euro teklif eden Ali Ay yönetimi küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.

  • 22 Haziran 2018
  • 152 kez görüntülendi.
Bursaspor’da imza an meselesi

Bursaspor Stephane Badji transferini bitirmek üzere. futbolcu için ile 700 bin Euro’ya el sıkışıldı. Oyuncuya yıllık 700 bin Euro teklif eden Ay yönetimi küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.

KRİTİK VİRAJ AŞILDI
Bursaspor’da teknik direktör Aybaba’nın transferini ısrarla istediği Stephane Badji konusunda kritik viraj aşıldı. Anderlecht ile sözleşmesi 2019’da bitecek Senegalli futbolcu için kulübüyle uzun süredir pazarlıklarını sürdüren Ali Ay yönetimi Belçikalı idarecilerle el sıkıştı. Daha önce bonservis için kapıyı 1 milyon Euro’dan açan Anderlecht’in 700 bin Euro’ya olumlu yanıt verdiği öğrenildi. Kulübünü transfer için ikna eden Bursaspor şimdi Stephane Badji’nin taleplerinden doğan küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.

YILLIK 700 BİN EURO
Hakimiyet’e açıklamada bulunan Stephane Badji’nin yetkilerini elinde bulunduran menajer Dağlı transferin birkaç gün içinde biteceğini söyledi. Dağlı, “Bursaspor Badji’nin bonservis konusunda Anderlehct ile anlaştı. Badji şu anda Senegal’de. Birkaç pürüz kaldı. Ama Başkan Ali Ay’ın o pürüzleri ortadan kaldıracağına inanıyorum. Bu transfer bir sorun yaşanmazsa birkaç gün içinde bitecek” dedi. Bursaspor’un 28 yaşındaki Stepnhane Badji’ye yıllık 700 bin Euro’dan 3 yıllık sözleşme teklif ettiği bildirildi.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ