Futbol

Bursaspor’da imza an meselesi

Bursaspor Stephane Badji transferini bitirmek üzere. için ile 700 bin ’ya el sıkışıldı. Oyuncuya yıllık 700 bin teklif eden Ay yönetimi küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.

KRİTİK VİRAJ AŞILDI
Bursaspor’da teknik direktör Samet Aybaba’nın transferini ısrarla istediği Stephane Badji konusunda kritik viraj aşıldı. Anderlecht ile sözleşmesi 2019’da bitecek Senegalli futbolcu için kulübüyle uzun süredir pazarlıklarını sürdüren Ali Ay yönetimi Belçikalı idarecilerle el sıkıştı. Daha önce bonservis için kapıyı 1 milyon Euro’dan açan Anderlecht’in 700 bin Euro’ya olumlu yanıt verdiği öğrenildi. Kulübünü transfer için ikna eden Bursaspor şimdi Stephane Badji’nin taleplerinden doğan küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.

YILLIK 700 BİN EURO
Hakimiyet’e açıklamada bulunan Stephane Badji’nin Türkiye yetkilerini elinde bulunduran menajer Dağlı transferin birkaç gün içinde biteceğini söyledi. Dağlı, “Bursaspor Badji’nin bonservis konusunda Anderlehct ile anlaştı. Badji şu anda Senegal’de. Birkaç pürüz kaldı. Ama Başkan Ali Ay’ın o pürüzleri ortadan kaldıracağına inanıyorum. Bu transfer bir sorun yaşanmazsa birkaç gün içinde bitecek” dedi. Bursaspor’un 28 yaşındaki Stepnhane Badji’ye yıllık 700 bin Euro’dan 3 yıllık sözleşme teklif ettiği bildirildi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün