Bursaspor’da imza şov..!

Bursaspor, Stephane Badji, Aytaç Kara ve Atanasov’la resmi sözleşme imzaladı. Başkan Ali Ay, “Transferler sürecek” dedi.

  • 07 Temmuz 2018
  • 33 kez görüntülendi.
Bursaspor’da imza şov..!

Bursaspor, Stephane Badji, Aytaç Kara ve Atanasov’la resmi sözleşme imzaladı. Ay, “Transferler sürecek” dedi.

Bursaspor Kulübü, üç yeni ismine düzenledi. Başkan Ali Ay’ın da katıldığı imza töreninde Stephane Badji, Aytaç Kara ve Atanasov, sözleşmelere imza attı.

Başkan Ali Ay, “Özellikle Badji’ye teşekkür ederim. ‘Bursaspor’a söz verdim, başka takımda oynamam’ dedi. ‘Gerekirse Senegal’e giderim’ dedi. Gece geç saatlerde oyuncuyu aldık.

Aytaç kardeşimize de teşekkür ederim bizi tercih ettiği için. Menajerlik ücreti de vermedik.

Atanasov da genç bir arkadaşımız. Onu da Mustafa hocamız alalım demişti. Umarım Bursaspor’a faydalı olur.

İnşallah bu sene çok daha başarılı oluruz. Taraftarımıza coşkulu bir Bursaspor izletiriz. Bunun için çaba veriyoruz.”

Stephane Badji: “Sözümü tutmak istedim”

“Burada olmak çok büyük mutluluk olan bir kulüp. Bu şehri çok seviyorum. Takımım için maksimumu vermek istiyorum. Burada tanıdığım oyuncular var. Kaliteli oyuncular var. Bunlardan biri de Aytaç. Diğer gelecek futbolcularla birlikte, eski sezonları unutturacağımızı düşünüyorum. Bana güvenen herkese teşekkür ederim.

Bursaspor’a sezon sonunda görüşmelere başladık. Başka takımlar da devreye girdi. Ama ben sözümü tutmak istedim. Çünkü insani değerler paradan daha önemli.”

Aytaç Kara: “Camiayı ayağa kaldıracağız”

“Bursaspor’u hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Bursaspor’dan daha fazla maddi açıdan teklif veren vardı ama ben maddiyattan çok farklı şeyler düşünüyorum. Ben hedefi olan bir oyuncuyum. Burası da öyle bir kulüp. Önce Bursaspor formasını sırtıma geçirip sonra da milli formayı giymek istiyorum. Hep birlikte bu sezon bu büyük camiayı ayağa kaldıracağımıza inanıyorum. Değerli oyuncular var içinde. Hep birlikte başaracağız.

Beni yakından tanıyanlar bilir, Bursa camiası benim için çok farklıdır. Hep oynamak istediğim bir kulüpte, bugüne nasip oldu. Taraftarı muhteşem. Hep takımı iten bir güç olmuştur.”

Jani Atanasov: “4 seneyi iyi değerlendireceğim”

“Herkese teşekkür ederim. Büyük bir kulübe geldim. 4 sene uzun bir süre. Bu süreyi iyi değerlendirmek istiyorum. Sıkı çalışıyoruz. Taraftarımızı mutlu etmek önceliğimiz.”

Bursaspor’un yeni transferleri bu numaraları sırtlarından taşıyacak.

Kaynak : enBursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ