Futbol

Bursaspor’da Jires Kembo düğümü çözülüyor..!

Bursaspor’da yılan hikayesine dönen konusunda çözüm arayışları sürüyor. Yönetim Demokratik Kongolu futbolcuya iki şart sunacak. Ya sözleşmesi feshedilecek ya da mayıs sonuna kadar Vakıfköy’de çalışacak.

ANTALYA’YA GELMİŞTİ

Bursaspor’da teknik direktör ’nın kadroya almadığı Jires Kembo konusundaki belirsizliğin ortadan kalkması adına bu somut adım atılacak. Karşılıklı restleşmeyle içinden çıkılmaz bir hal alan süreçte Demokratik Kongolu son yaptığı hamleyle Ali Ay yönetimini ters köşeye yatırmıştı. Hatırlanacağı gibi Jires Kembo kamp kadrosunda olmamasına karşın, kendisine haber verilmediği gerekçesiyle ’ya gitmiş, teknik direktör kendisinden hemen otelden ayrılmasını istemişti.

AYBABA’DAN ÜLTİMATOM

Bu sıkıntının ikinci yarıda da devam etmemesini isteyen Aybaba yönetime, “Bu konu çok uzadı. Artık Jires’in durumuna bir çözüm bulun” dedi. Bursaspor’dan sözleşmesinin bitiş tarihine kadar toplam 790 bin alacağı bulunan 31 yaşındaki futbolcuyla yönetim bu hafta içinde son kez görüşecek. Yönetim Jires Kembo’ya karşılıklı anlaşmayla sözleşmenin feshini teklif edecek. Aksi takdirde ise tıpkı Emre Taşdemir’de yapıldığı gibi Özlüce Tesisleri’ne girişi yasaklanacak ve Kongolu futbolcu Vakıfköy’e gönderilecek.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün