Futbol

Bursaspor’da Kembo ve Emre bilmecesi…

Her iki futbolcuyla da alakalı yaprak kımıldamıyor.

’ya uçak bileti gönderildi, Bursa’ya bekleniyor. Tecrübeli , Özlüce’de tek başına çalışacak. Emre’den de ayrılmakla alakalı bir ses çıkmazken, o da Vakıfköy’de idmanlarına devam edecek.

’da kadroda düşünülmeyen Jires Kembo ve Emre Taşdemir’in durumları merak ediliyor. Teknik ’nın kamp kadrosuna dahil etmediği her iki oyunncu için de Ay yönetimi haber bekliyor. Kembo’ya uçak biletinin gönderildiği ve kente beklendiği öğrenildi. Tecrübeli futbolcu, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde tek başına antrenmanlarına devam edecek. Kamp dönüşü ise yönetim ve teknik kadro son bir toplantı yaparak kesin karar verilecek.

KABUL ETMEMİŞTİ

öncesi Jires Kembo’dan kulüp bulması istenmiş ancak düne kadar da, bu konudan herhangi bir ses çıkmadı. Bursaspor’la mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Fransız futbolcu, 1 milyon 250 bin Euro kazanıyor. Daha önce Kembo’yla birçok kez biraraya gelen yönetim, çeşitli şartlar sunarak sözleşmesi feshetmek için teklifler yapmış ancak bunlar hiçbir şekilde kabul görmemişti.

TALİBİ YOK

Uzun süredir takımdan ayrı alan ve çalışmalarına Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde devam eden Emre Taşdemir’le ilgili de herhangi bir gelişme yaşanmıyor. Emre’den de şuana kadar başka bir kulübe gitmekle alakalı bir ses seda çıkmadı. Bu şekilde devam etmesi durumda ise tecrübeli krampon, tıpkı ligin ilk yarısında olduğu gibi antrenmanlarına Vakıfköy Tesislerinde devam edecek. Emre’nin de mukavelesi mayıs ayında sona eriyor

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün