Bursaspor’da kıyım zamanı

Yeşil Beyazlılarda kiradan dönen Kofi Atta, Pascal Okoli, Tomas Necid, Boban Jovic ve Vieux Sane ile yabancı sayısı 13’e ulaştı. Aybaba’nın bu isimlerin yanı sıra mevcut kadrodan da en az 2 yabancıyla yolların ayrılmasını istediği öğrenildi.

  • 31 Mayıs 2018
  • 426 kez görüntülendi.
Bursaspor’da kıyım zamanı

Yeşil Beyazlılarda kiradan dönen Kofi Atta, Pascal Okoli, , Boban Jovic ve Vieux Sane ile yabancı sayısı 13’e ulaştı. Aybaba’nın bu isimlerin yanı sıra mevcut kadrodan da en az 2 yabancıyla yolların ayrılmasını istediği öğrenildi.

BAŞ BELASI SANE DÖNDÜ
2018-2019 sezonu öncesi teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşma sağlayan Bursaspor’da taşlar yerinden oynamaya başladı. Geride kalan 2 sezonda ligde kalmayı son haftalarda başaran Yeşil Beyazlılarda yeni teknik patron Aybaba, kadroyu 10 yerli, 10 yabancı ve 8 altyapı oyuncusuyla oluşturacağını açıkladı. bu durum Yeşil Beyazlı takımda kim gidecek sorusunu akıllara getirdi. Bursaspor’da şu anda 13 yabancı bulunuyor. Yeşil Beyazlılarda mevcut kadroda Titi, Ekong, , John Bostock, Bogdan Stancu, Dzon Delarge, Jires Kembo ve Joshua John yer alırken geçtiğimiz sezon başka takımlarda kiralık oynayan Kofi Atta, Pascal Okoli, Tomas Necid, Vieux Sane ile Boban Jovic de takıma geri döndü.

İKİSİ KESİN GİDECEK
Samet Aybaba’nın geçtiğimiz sezon başka takımlarda kiralık olarak Kofi Atta, Pascal Okoli, Vieux Sane ve Boban Jovic’i yeni sezonda kadroda düşünmediği, bu isimlerden sadece Necid’in kampta bir kez daha gözlemleneceği öğrenildi. Aybaba’nın ayrıca mevcut kadrodan da Titi, Abdullahi Shehu, John Bostock, Bogdan Stancu, Jires Kembo’yu kesinlikle kadrosunda görmek istediği ancak William Ekong, Dzon Delarge ve Joshua John’dan ise en az 2’si ile yolların ayrılmasını istediği bildirildi. Bursaspor’da ayrıca sözleşmeleri sona eren Pablo Batalla, Mikel Agu, Emmanuel Badu, Jorquera, Ricardo Faty, Gheorghe Grozav, Moussa Sow ile Bakış ve Berke Yılmaz’a yeni kontrat önerilmeyecek.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ