Futbol

Bursaspor’da Mesut Bakkal kolları sıvadı

Bursaspor'un başına geçen Mesut Bakkal, dün ilk olarak kaptanlarla biraraya geldi.

Bursaspor’un başına geçen Mesut Bakkal,  ilk olarak kaptanlarla biraraya geldi.

İşbaşı yapan ve 7 maçlık anlaşmaya varılan tecrübeli teknik adam, Özlüce’ye ayak basar basmaz futbolcularla görüştü. Mesut , ilk çalışmasına bugün çıkacak.

Bursaspor’da Mesut Bakkal dönemi dün resmen başladı. ’nın görevden ayrılmasından sonra acil bir şekilde teknik direktör arayışına giren yeşil beyazlılar, tecrübeli teknik adamda karar kılmıştı. Dün ’ya gelen Mesut Hoca’yla Başkan Ali Ay’ın fabrikasında biraraya gelindi. Yöneticiler , Erkan Aydemir ve ’ın da bulunduğu toplantıda Bakkal’la 7 maçlık anlaşmaya varıldı.

TEK İSTEĞİM BU

55 yaşındaki çalıştırıcının Başkan Ali Ay’la yaptığı görüşmede sadece bir istekte bulunduğu ifade edildi. Gösterdiği performansla eleştirilerin odağındaki isim olan ve son haftalarda antrenmana çıkmama gibi durumlar sergileyen Sakho’nun kendisi için kritik bir isim olduğunu ifade eden Mesut Bakkal’ın Başkan Ali Ay’a  ‘Sakho’yu lütfen topa sokun. Ne sorunları varsa halledin. Sizden tek isteğim bu’ dediği öğrenildi.

İLK İDMAN BUGÜN

Ardından Özlüce’ye geçen Mesut Bakkal, mesaiye start verdi. İlk olarak kaptanlarla bir araya gelen tecrübeli teknik adam, içerisindeki diyalog eksikliğini ortadan kaldırmak için hamleler yaptı. Bu arada 7 maçlık anlaşmaya kesinlikle karşı çıkmadığı ifade edilen deneyimli çalıştırıcının ‘Önce takımı kümede tutalım daha sonra tekrar masaya otururuz. Ben anlaşmalarının süresine çok fazla takılan birisi değilim. Burada önemli olan Bursaspor’u ayakta tutabilmek’ dediği belirtildi. Dün Özlüce’ye giden Mesut Hoca, bugün ilk antrenmanına çıkacak.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün