Futbol

Bursaspor’da Sakho idmana çıkmıyor..!

Kendisine ulaşılamayan Senegalli futbolcunun Türkiye'ye giriş yaptığı tespit edildi. Cumartesi gününden itibaren çalışmalara katılması gereken fakat Özlüce Tesisleri'ne gelmeyen Diafra Sakho için noter tespiti yapıldı.

Kendisine ulaşılamayan futbolcunun ’ye giriş yaptığı tespit edildi. gününden itibaren çalışmalara katılması gereken fakat Özlüce Tesisleri’ne gelmeyen Diafra Sakho için noter tespiti yapıldı.

maç nedeniyle ’e ve-rilen arayı Side kampını iptal ederek Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yaptığı antrenmanlarla geçiren ’da beklenmedik bir olay meydana geldi. Galatasaray maçı sonrası kendisine 23 Mart Cumartesi gününe kadar izin verilen Diafra Sakho belirlenen tarihte tesislere gelmedi. Senegalli futbolcunun Türkiye’ye giriş yaptığı tespit edilirken, Sakho’ya telefon ve mesaj yoluyla ulaşma çabaları da sonuçsuz kaldı.

Bu beklenmedik gelişme sonrasında teknik heyetin yönetimle yaptığı görüşme neticesinde Senegalli futbolcunun antrenmanlara katılmadığı noter kanalıyla tespit edildi. Yönetimin teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda ceza konusunda nasıl bir yol izleyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazana-cak. Bu sezon sakatlığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalan Diafra Sakho Galatasaray maçında 183 gün sonra gol atmasına karşın sevinmeyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün