Futbol

Bursaspor’da son karar Mesut Bakkal

Samet Aybaba'nın görevden alınmasından sonra teknik adam arayışına giren yeşil beyazlılar, Bakkal'da karar kıldı. Bugün Bursa'ya gelecek olan 55 yaşındaki çalıştırıcının yardımcılarından biri Ömer Erdoğan olacak. 

Aybaba’nın görevden alınmasından sonra teknik adam arayışına giren yeşil beyazlılar, Bakkal’da karar kıldı. Bugün Bursa’ya gelecek olan 55 yaşındaki çalıştırıcının yardımcılarından biri Ömer Erdoğan olacak.

’de kritik bir 7 haftaya giren ’da Samet Aybaba’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Mesut Bakkal’ın oturması bekleniyor. Dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde toplanan yönetimi, gündemdeki teknik adamları masaya yatırdı. Birçok teknik adam için görüş alışverişinde bulunan yeşil beyazlılar’da Mesut Bakkal ismi ön plana çıktı. Tecrübeli teknik adamın bugün Bursa’da olması ve göreve başlaması bekleniyor.

KAPTAN YARDIMCI OLACAK

Kurtardığı takımlarla ün salan 55 yaşındaki çalıştırıcı, geçen sezon ’u ipten almıştı. Daha önce birçok takımda da ayrı tabloyu gösteren Mesut Hoca’yla anlaşmanın süresinin ne kadar olacağı merak ediliyor. Bu arada Mesut Bakkal’ın yardımcılarından birinin Bursaspor’un şampiyon kaptanı Ömer Erdoğan olması bekleniyor. Başkan Ay’ın takımı ve camiayı yakından tanıyan bir ismi teknik kadroya sokmak istediği ve Ömer Erdoğan ismi üzerinde karar kıldığı belirtiliyor.

ÇALIMBAY OLMADI

Bu arada Mesut Bakkal’la anlaşmanın sağlanmaması durumunda alternatif olarak İrfan Buz ismi kenarda tutuluyor. Bir dönem Bursaspor’da görev yapan genç teknik adamla da  temasa geçildiği belirtiliyor. Bu sezon çalıştırmayan ve geçen sezon Osmanlıspor’un küme düşmesini engelleyemeyen İrfan Hoca’nın yeşil beyazlı kulübe gelmeye istekli olduğu biliniyor. Ayrıca ismi Bursaspor’la anılan Rıza Çalımbay’ın anlaşmanın zor olduğu belirtiliyor.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün