Futbol

Bursaspor’u hiç böyle görmediniz!

Bursaspor'un dünkü antrenmanında uzun zamandır olmayanlar oldu.

Bursaspor’un dünkü antrenmanında uzun zamandır olmayanlar oldu.

Çalışma başında gerçekleştirilen oyunda futbolculardan kahkaha sesleri yükseldi. Üzerlerindeki olumsuz havayı attıkları gözlenen oyuncuların birbirlerine şakalar yapması da dikkatlerden kaçmadı.

Bursaspor’un başına geçen Teknik Direktör Mesut Bakkal, dün ilk antrenmanına çıktı. Gün boyu Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde oyuncularıyla toplantılar yapan Mesut ’nın son durumu masaya yatırdığı belirtildi. Kalan 7 haftada alınacak tedbirleri de belirleyen tecrübeli teknik adamın, futbolcuların da artık sadece sahaya odaklanmalarını istediği belirtildi. Yeni teknik kadroyla birlikte dün Özlüce’de uzun zamandır görülmeyen görüntüler de vardı.

FOTOĞRAF ÇEKTİ

başında gerçekleştirilen oyunda futbolculardan kahkaha sesleri yükseldi. Üzerlerindeki olumsuz havayı attıkları gözlenen oyuncuların birbirlerine şakalar yapması da dikkatlerden kaçmadı. Çalışma öncesi takımın tecrübeli isimlerinden Stephane Badji, fotoğraf makinesini eline alarak etrafa gülücükler saçarken, teknik kadronun yaşananlardan oldukça memnun olduğu görüldü.

NASIL OLUR?

Teknik Direktör Mesut Bakkal, oyuncuların keyifli anlarını kenardan izlerken, antrenmanın son bölümünde taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirildi. Hafif sakatlıkları bulunan Umut Meraş ve fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürdü.  Mesut Hoca, Trabzonspor karşılaşmasına nasıl bir 11’le çıkacağı merakla beklenirken, Bursaspor’un son haftalarda oynadığı maçların kasetlerini de izlediği belirtildi.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün