Futbol

‘Bursaspor’u unutamam’

Gazişehir forması giyen Furkan Soyalp Beyazlı takımda geçirdiği günleri unutamadığını söyledi. Pablo Batala’ya duyduğu hayranlığı yineleyen genç krampon ’ye attığı golün yerinin ayrı olduğunu kaydetti.

KADIKÖY’DEKİ GOLÜN YERİ AYRI

’la sözleşmesinin bitmesini ardından Başakşehir’le mukavele yapan devamında da Gazi- şehir’e kiralık giden Furkan Soyalp Yeşil Beyazlı takımda geçirdiği günleri unutamıyor. Sosyal medya hesabından hayranlarının sorularını yanıtlayan genç futbolcu, ’un her zaman için kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirtti. Furkan, Kadıköy’de Fenerbahçe’ye attığı golü unutamadığını dile getirirken, her zaman hayranlık duyduğu ’ya ayrı bir yer açtı.

BELLUSCHI OLSA TADINDAN YENMEZ

Furkan Batalla için, “Birlikte oynamaktan keyif aldığım futbolcu kesinlikle Pablo Martin Batalla. Yanında bir de olursa tadından yenmez” şeklinde görüş belirtti. Furkan Soyalp Bursaspor’la ilgili gelen sorulara toplu yanıt verdi. Genç krampon, “Bursaspor altyapısından yetişmiş, forması giymiş ve gol atmak nasip olmuş biri olarak bu durumla gurur duyuyorum. Bursaspor’la ilgili anılarımı ve duygularımı hiçbir şey değiştirmez. Benim için yeri hep ayrı olacak” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün