Futbol

Bursaspor’un kapısındaki tehlike!

Bursaspor'da mevcut kadrodan 5 futbolcu alacaklarını tahsil edemediklerini gerekçe göstererek kulübe ihtarname gönderdi. Bu ay sonuna kadar gerekli ödeme yapılmaz ya da oyuncularla anlaşma sağlanamazsa sözleşmeli futbolcular serbest kalacak.

Bursaspor’da mevcut kadrodan 5 futbolcu alacaklarını tahsil edemediklerini gerekçe göstererek kulübe ihtarname gönderdi. Bu ay sonuna kadar gerekli ödeme yapılmaz ya da oyuncularla anlaşma sağlanamazsa sözleşmeli futbolcular serbest kalacak.

Büyük bir belirsizliğin hüküm sürdüğü Bursaspor’da oyuncuların gelecekleri konusunda da tehlikeli bir durum hakim. Tek olarak olağanüstü genel kurula gidecek Mesut Mestan’ın çözüme kavuşturması gereken en büyük sorunlardan biri kadrodaki futbolcuların Beyazlı kulübe geçmiş dönemden alacaklarını tahsil için gönderdikleri ihtarname. Bursaspor’da halihazırda mevcut futbolculardan kaptan , Atasayar, Yusuf Erdoğan, Santiago Vergini ve Abdullahi avukatları aracılığıyla kulübe ihtarname gönderdi.

KULÜPLER SIRAYA GİRDİ

Bu futbolcuların ligin son haftasında gönderdikleri ihtarnamelerin yasal süresi haziran ayı sonunda bitecek. Bu durumda eğer göreve gelecek yeni yönetim, Ertuğrul, Onur, Yusuf, Vergini ve Shehu’yla anlaşma zemini sağlayamaz ya da ödeme yapmazsa Bursaspor’un getirisi olan futbolcuları serbest kalacak. Bu futbolculara birçok Süper kulübünün talip olduğu ve temas kurduğu belirtilirken, özellikle Nijerya medyasında Abdullahi Shehu’nun Türkiye’ye dönmek istemediği ve futbol yaşantısına Avrupa’da devam etmeyi planladığı yazılıyor.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün