Futbol

Ciddiye almazsan cezayı keserler

Samet Aybaba, bazı oyuncularının bir türlü istenilen düzeye gelemediğini söyledi.

Ciddiye almazsan cezayı keserler
Samet Aybaba, bazı oyuncularının bir türlü istenilen düzeye gelemediğini söyledi.
31 Ekim 2018 Çarşamba 04:00

Ciddiye almazsan cezayı keserler

Tecrübeli teknik adam “Hangi ligden, hangi yaş grubu ile oynadığınızın hiçbir önemi yok. Tek önemli şey maçı kazanmaktır. Mevcut oyunculardan kadro çıkardık ama beklentilerin çok altında kaldılar. Hiçbir şey yapamadılar” dedi.

Teknik Direktörü Samet Aybaba, 1461 Trabzonspor karşısında istediklerini yapamadıklarını söyledi. Tecrübeli teknik adam “Oyunu ciddiye alacaksınız. Hangi ligden, hangi yaş grubu ile oynadığınızın hiçbir önemi yok. Tek önemli şey maçı kazanmaktır. Mevcut oyunculardan kadro çıkardık ama beklentilerin çok altında kaldılar.

Hiçbir şey yapamadılar. Bu kötü performansla ilgili de o arkadaşlar sorun yaşayacaktır. Bu maçlar önemli. Ama arkadaşlarımız bu mesajı alamadılar. 1461 Trabzon’u da tebrik ederim. Gencecik çocuklar çok güzel oynadı. Ellerine gelen şansları iyi değerlendirdiler” dedi.

EVLAT GİBİ BAKIYORUZ

“Yine kadro dışı gündeme gelir mi?” sorusuna Samet Aybaba, “Öyle bir şey yok” cevabını verdi. Atanasov’un çalıştığını belirten Aybaba, şöyle devam etti: “Oyuncularımızın tümüyle doğru düşünmeye çalışıyoruz. Evlat gibi bakıyoruz. Ama içlerinden buna cevap veremeyenler de oluyor. Tekrar kazanmak için bazı şeyler uyguluyoruz. Ama bu mesajları alamıyorlar. Doğal olarak da takımdan dışarı kalacaklar. Antrenmanda kalabilirler ama kadro içinde çok zor.”

Yapmamam gerekirdi

Samet Aybaba, ayrıca tribündeki taraftarla yaşadığı bir probleme de değinerek, “Kötü bir diyalog oldu. Oyuncu değiştirmemizi söylüyor . Burak Kapacak ve ayağım ağrıyor diyor. Baskı da rahatsız ediyor. Benim de böyle bir şeye girmemem lazım. Ama bazen olabiliyor. Benim yapmamam gereken bir şeydi” dedi.

Kaynak :

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün