Futbol

Demirören Özlece’ye Geliyor..!

Türkiye Federasyonu Yönetim Kurulu bugün ’da topla-nacak. Başkanı Yıldırım Demirören ve ekibi Başkanı Ali Ay’ın ev sahipliğinde Özlüce Tesisleri’nde bir araya gelecek.

ALİ AY DAVET ETMİŞTİ

Bursaspor’un Özlüce Tesisleri bugün önemli konuklarını ağırlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Yıldırım Demirören’in başkanlığında Yeşil Beyazlı kulübün tesislerinde aylık olağan toplantısını gerçekleştirecek. TFF’nin şubat ayı toplantısını Bursa’da yapmasının sebebi Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın Yıldırım Demirören’i davet etmesinden kaynaklanıyor. Saat 10.00’da Özlüce Tesisleri’ne giriş yapacak Yıldırım Demirören başkanlığındaki TFF Yönetim Kurulu Bursaspor Yönetim Kurulu ile istişarede bulunacak.

SPOR LİSESİ İÇİN DESTEK

Bu görüşmede Başkan Ali Ay Yıldırım Demirören’den Tesisleri’nde yapılması planlanan ve projesi çizilen Lisesi’nin inşaatı için maddi destek sağlamalarını isteyecek. Ali Ay’ın ayrıca Arena’nın isim hakkının satışı konusunda da Demirören’le detaylı bir görüşme yapması bekleniyor. TFF’nin Yönetim Kurulu toplantısı saat 11.00’de başlayacak. Toplantı Bursaspor başkanlık makamında gerçekleşecek. Yıldırım Demirören ve ekibi Özlüce Tesisleri’nde yenilecek öğle yemeğinin ardından Bursa’dan ayrılacak.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün