Futbol

Eren Güler: Batalla gibi olacağım!

Belek kampında Bursaspor’un yıldızı parlayan isimlerinden Eren Güler, “Bursaspor’da numara denilince akıllara ilk olarak Batalla geliyor. Ben de numarayı sırtıma geçirip şehrime takımıma katkı koymak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

İLK GÜN ÇOK TEDİRGİNDİM

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın ilk kez kamp kadrosuna aldığı gençlerden Eren Güler, Belek’te Hakimiyet’e özel açıklamalarda bulundu. Eren, “Kamp beklediğimden daha iyi geçti. Abilerim sayesinde adapte olmam çok daha kolaylaştı. Çünkü kaptan Ertuğrul abi de bizim geçtiğimiz yerlerden geçti ve bize çok yardımcı oluyor. İlk gün aslında çok tedirgindim. Şu an antrenmanlarda kendimi çok daha iyi gösteriyorum. Saçlar gitti. Gelenekmiş,Ertuğrul abi saçlarımızı kesti. Gençler olarak o anda gerçekten saçlarımız gitti diye çok üzüldük. Ama sonradan fark ettik ki ileride geriye dönüp baktığımızda güzel bir anı olarak göreceğimizi düşündük. O yüzden sıkıntı yok” dedi.

GRİEZMANN’A BENZETİLİYORUM

Oyun stilinden de bahseden Eren Güler, “10 numara, 9 ve 7 numarada forma giyebiliyorum ancak altyapıda forvet oynuyordum. A Takımda fiziksel özellikler gibi etkenlerden dolayı 10 numarada oynuyorum. Bursaspor’da 10 numara denilince akıllara geliyor. Ben geçen sene Pablo ile antrenmana çıkma şansı elde ettim. Çok büyük hayranıyım. Kendimi bildiğimden beri Bursasporluyum ve kendimi bildiğimden beri hayranıyım. İnşallah onun yolunda ilerlemek istiyorum. Ben de 10 numarayı sırtıma geçirip şehrime, takımıma katkı koymak için sabırsızlanıyorum. Fiziksel ve oyun olarak hem hocalarım hem de abilerim beni Griezmann’a benzetiyor.” şeklinde konuştu.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün