Futbol

Ertuğrul konusunda top Mirsad’da!

Bursaspor'da Ertuğrul Ersoy'un 1,5 milyon Euro'ya Lecce Kulübü'ne transfer olduğu yönünde çıkan haberler bizzat İtalyan ekibinin yetkilileri tarafından yalanlanmıştı.

Bursaspor’da ’un 1,5 milyon ’ya Lecce Kulübü’ne transfer olduğu yönünde çıkan haberler bizzat İtalyan ekibinin yetkilileri tarafından yalanlanmıştı.

girişimini sürdüren Ertuğrul Ersoy’un menajeri Mirsad Türkcan’ın Bursaspor yönetimiyle yaptığı görüşmede herhangi bir problemin olmadığı ve transferin rutin bir şekilde devam ettiğini söylediği bildirildi.

Türkcan’ın Bursaspor yetki belgesiyle birlikte Lecceli yöneticilerle görüşmek için İtalya’da bulunduğu kaydedildi. Bu arada Ertuğrul’a ’dan Werder Bremen’in de transfer girişiminde bulunacağı iddia edildi.

ERTUĞRUL TATİLDE

Sözleşmesi olmasına karşın Bursaspor’la yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Yeşil Beyazlı takımın kaptanı Ertuğrul Ersoy, transfer gelişmelerini tatilini geçirdiği Alaçatı’dan takip ediyor. Genç krampon önceki gün eski arkadaşı Erdem Özgenç, Beşiktaşlı Dorukhan Toköz ve Mehmet Çakır’la objektiflerin karşısına geçti.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün