Futbol

Fenerbahçe Harun ve Aziz’i istiyor

Sarı lacivertli kulüp, menajerler aracılığıyla Bursaspor’un kapısını çaldı.

Yeşil beyazlı kulübe her iki oyuncu için bonuslarla birlikte 4 milyon 200 bin Euro bedeli önerildi. Nabil Dirar takasını ise kabul etmedi. Bursaspor’da dün Harun Tekin ve konusunda sürpriz gelişmeler yaşandı.

Her iki futbolcu için de Fenerbahçe’nin menajerler aracılığıyla Bursaspor’un kapısını çaldığı öğrenildi.

Lige iyi bir giriş yapamayan sarı lacivertli ekibin bu transferler için ısrarcı olduğu ve her an somut adımlar atılabileceği belirtildi. Fenerbahçe’nin Bursaspor’a her iki oyuncu için bonuslarla birlikte 4 milyon 200 bin Euro bonservis ve Nabib Dirar’ı sunduğu ifade edildi.

HOCA İSTEMEDİ

Gelen bu teklif karşısında Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın konuyu Teknik Direktör Samet Aybaba ile de görüştüğü bildirildi. Ayrıca Fenerbahçe’den yıllık 2 milyon Euro kazanan Dirar’ın ücretinin her iki kulüp tarafından yarı yarıya karşılanmasının da teklif edildiği ifade edildi. Ancak Teknik Direktör Samet Aybaba’nın 32 yaşındaki futbolcuyu istemediği belirtildi. 

PSV’DE TALİP

Bilindiği gibi için bir süredir Hollanda temsilcisi PSV Eindhoven’da  devredeydi. Tecrübeli kanat oyuncusu için yeşil beyazlı kulübe 1 milyon 500 bin Euro öneren PSV’den 2 milyon 500 bin Euro talep edilmişti. Taraflar arasında görüşmeler devam ederken araya giren Fenerbahçe’nin ardından olayın nasıl şekilleneceği merak ediliyor.

Kaynak : Olay

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu