Futbol

Fransa’ya gidecek mi?

İsmi, Mehmet Zeki Çelik'in forma giydiği Lille kulübüyle anılan Muhammed Şengezer 'Bu konuda fikrim yok. Şu anda benim hedefim sadece çalışmak. Çalışınca da güzel yerlerde olacağıma inanıyorum' dedi. 

İsmi, ’in forma giydiği Lille kulübüyle anılan Şengezer ‘Bu konuda fikrim yok. Şu anda benim hedefim sadece çalışmak. Çalışınca da güzel yerlerde olacağıma inanıyorum’ dedi.

’un genç file bekçisi Muhammed Şengezer, hakkında çıkan transfer haberlerine açıklık getirdi. Uzun süredir ismi ’nın Lille kulübüyle anılan Muhammed ‘Hedefim Avrupa’da oynamak. Zeki Çelik ile de zaman zaman konuşuyoruz. Transferim konusunda ben de haberleri basından okudum. Lille konusunda benim bir fikrim yok. Şu anda benim hedefim sadece çalışmak. Çalışınca da güzel yerlerde olacağıma inanıyorum’ dedi. 

GÜNEŞ İYİ ÖĞRETMEN

Milli Takıma seçilmesini de değerlendiren 21 yaşındaki file bekçisi ‘Milli benim için çok önemli bir gurur kaynağı oldu. Çok güzel geçti. Ben eskiden top toplayıcı olduğumda Emre ağabey ve Burak ağabey o sahada top oynuyordu. Onlarla şimdi arkadaşı olduğum için çok mutluyum. Şenol Güneş çok iyi öğretmen ve çok iyi teknik direktör. Milli takımda ben iki maçı da kazanacağımızı söylemiştim. Genç arkadaşlarım ve tecrübeli abilerim bana bunu söyleten sebep olmuştu’ diye konuştu.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün