Gelecek sezon farklı olacak…!

Gelecek sezon farklı olacak…!

‘Artık neyi yapıp neyi yapmayacağımızı çok iyi biliyoruz’ diyen ‘Taraftarlarımızı tribüne çekecek bir kadro oluşturacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın’ şeklinde konuştu.

Olay FM’de her Perşembe dinleyicileri ile buluşan ‘Spor Saati’ programına telefon bağlantısı ile katılan 2.Başkanı yeşil beyazlıların gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

LİGİ EN İYİ YERDE BİTİRMEK İSTİYORUZ

Takımın aldığı sonuçların kendilerinin de fazlasıyla üzdüğünü belirten Ademoğlu,’Sonuçta yapacak fazla bir şey yok. Bu oyuncularımız ile sezonu tamamlayacağız. Kalan 9 hafta sonunda ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Taraftarlarımızın mutsuzluğu bizi de fazlasıyla üzüyor. Ligin ilk yarısını her şeye rağmen iyi bitirdik ama şu ana kadar 2.yarıda istediğimiz puanları malesef alamadık’ dedi.

NE YAPACAĞIMIZI BİLİYORUZ

‘Artık neyi yapıp neyi yapmayacağımızı çok iyi biliyoruz’ diyen Ademoğlu,’iyi bir kadro oluşturmak için tüm birimlerimiz ile yoğun bir çalışma içersine girdik. Hata yapmama adına ince eleyip sık dokuyoruz. Önümüzde yeterli zaman var. Başkanımızın dediği gibi gelecek sezon farklı bir Bursaspor izletmek adına gerekenler yapılacak. Taraftarlarımızı tribüne çekecek bir kadro oluşturacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın’ şeklinde konuştu

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ