Futbol

Gemileri yaktı, Bursa’ya geliyor..!

Robert Prosinecki, Bursaspor’a gelebilmek için Azerbaycan Futbol Federasyonuna rest çekti. 31 Aralık’a kadar sözleşmesi bulunan Hırvat çalıştırıcının yönetime ‘Sözleşmemi feshedeceğim. Azerbaycan’da kalmak istemiyorum. Beni burada kimse tutamaz. Sizlere söz verdim, yerine getireceğim’ dediği öğrenildi.

Bursaspor’da takım başına Robert Prosinecki’nin geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Azerbaycan Milli Takımıyla 31 Aralık ayına kadar sözleşmesi bulunan Hırvat Teknik adamın yeşil beyazlı kulübe gelebilmek için gemileri yaktığı öğrenildi. Bursaspor yönetimiyle sürekli iltibat halinde olan 48 yaşındaki antrenörün Azerbaycan Futbol Federasyonu yetkililerine rest çektiği ve son detayları görüştüğü öğrenildi.

SÖZ VERDİM TUTACAĞIM

Birkaç gün içersinde Bursa’ya gelmesi beklenen Robert Prosinecki’nin Ali Ay yönetimine ‘Sözleşmemi feshedeceğim. Azerbaycan’da kalmak istemiyorum. Beni burada kesinlikle tutamazlar. Sizlere söz verdim ve bunu yerine getireceğim. ‘dediği öğrenildi. Hırvat teknik adamın bu kararlı tutumunun Başkan Ali Ay’ın etkilediği ve gündemdeki diğer teknik direktörlerle görüşmeleri askıya aldığı belirtildi.

Brifing verildi

Bursaspor yönetimi, Prosinecki’yle transferler ve kadrodaki oyuncularla ilgili tüm detayları masaya yatırdı.

Sözleşme imzalaması beklenen Robert Prosinecki’yle Bursaspor yönetimi uzun süredir temaslarını sürdürüyor. Prensip anlaşması çok önceden yapılan Hırvat teknik adama, yönetim tarafından brifing verildiği öğrenildi. Yapılacak transferler ve kadro içersindeki oyuncularla ilgili görüşleri alınan Hırvat teknik adamın, son detayları Bursa’ya geldikten sonra şekillendireceği belirtildi. Prosinecki’nin özellikle kadro içersindeki oyuncularla ilgili yönetime net ifadeler kullandığı öğrenildi.

kaynak : Olay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün