Futbol

Gitmek isteyene ‘kal’ demem..!

Başkan Ali Ay, yeni sezonda iddialı bir takım kuracaklarını vurgulayıp mevcutlara da mesaj gönderdi… Ligdeki sıkıntılı durum nedeniyle önümüzdeki sezonla ilgili somut bir hazırlık yapmadıklarını belirten Başkan Ay, ‘Elimizi çabuk tutmalıyız. Bundan sonra kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım’ dedi.

Trabzon’da alınan kritik galibiyete en çok sevinenlerin başında Başkanı Ali Ay geliyor. Karşılaşmayı büyük bir heyecanla izleyen sonrasında da soyunma odasına inerek oyuncularla kucaklaşan Başkan Ay, ‘Üzerimden sanki 10 TIR geçmiş gibi hissediyorum’ dedi. Maç sonrası takımın kamp yaptığı otelde biraya geldiğimiz Ay, şunları söyledi:

İLAÇLARLA AYAKTA DURDUK

‘Allah beni sınadı. Bursaspor başkanı yaptı ve ne kadar kıskançlık, çekememezlik, kavga varsa gösterdi. Bunu da yaşamak nasipte varmış. Kaç gündür uykumuz yok. İlaçlarla ayakta durmaya çalışıyoruz. Helde hele son gün Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklama olacak iş miydi? Takmış bir şeye sürekli konuşuyor.’

İYİ NİYETLE OLMUYORMUŞ

‘Ben kadromuzun o kadar da kötü olduğuna inanmıyorum. Otobüs olayıyla başlayan ve sonrasında bir türlü toparlanamayan bir takım haline geldiler. Artık şunu rahatlıkla söyleyebilirim; bu saatten sonra kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım. Demek ki, iyi niyetle olmuyormuş. Çok farklı bir Ali Ay göreceksiniz.’

VAKTİMİZ ÇOK YOK

Yeni sezonla ilgili bir an önce çalışmaya başlayacaklarını kaydeden Başkan Ali Ay, ‘O kadar sıkıntılı bir dönem geçirdik ki, yeni sezonla ilgili kafa yoramadık. Vaktimiz çok yok. Takımdan gitmek isteyen olursa kimseye -kal- demem. Zaten, gitmek isteyen birini nasıl tutabilirsiniz’ dedi.

BATALLA’DAN MEMNUNUZ

Maç sonrası Bursaspor’daki geleceğiyle ilgili sorulara yanıt vermeyen ’nın durumunu da değerlendiren Ay, “Bizimle bir yıl daha kontratı var. Kendisinin de böyle bir talebi olmadı. Biz kaptanımızdan memnunuz. Fakat, gitmek istese sizce tutabilme şansımız var mı?’ ifadelerini kullandı.

ALTEPE’YE HAKSIZLIK YAPILIYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye de büyük haksızlık yapıldığını anlatan Başkan Ay, ‘Bursaspor’un tek kurtuluşu bence kendisi. Ne istesek yapıyor. Taraftarlarımız kızıyor belki ama Trabzon için bütün otobüsleri yine o verdi. Hatta, 30 bin lira tutan benzinlerini de karşıladı’ diye konuştu.

HİBRİT ÇİM OLUYOR

Stadyumun sürekli sorun olan zemininin de yine Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından değiştirileceğini müjdeleyen Ali Ay, “ olacak. Kendisiyle görüşeceğim. Özlüce tesislerimizdeki bir idman sahamızın da hibrit yapılmasını isteyeceğim’ dedi.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün