Futbol

Göster tecrübeni Mesut hoca!

Tamer Tuna'ya göre böyle maçları çok daha fazla oynadı.

’ya göre böyle maçları çok daha fazla oynadı.

Kariyerinde bu ve buna benzer müsabakalara alışkın olan Mesut Bakkal’ın, Tamer Hoca’ya karşı deneyimini konuşturması bekleniyor. Ancak tecrübeli teknik adamın, genç meslektaşına karşı bugüne kadar galibiyeti yok.

Pazar günkü ile Göztepe arasındaki randevudan çıkacak sonuç büyük ihtimal ligde kalan ekibi de belirleyecek. Zorlu randevu için tüm otoriteler saha ve seyirci avantajı nedeniyle ’u bir adım daha önde görüyor. Ancak herkesin ortada birleştiği bir nokta ise Göztepe’nin kolay pes eden bir takım olmadığı. İzmir temsilcisi son Sivasspor karşılaşmasında kişi kaldıktan sonra beraberliği yakalamış, hattı öne geçecek fırsatları da cömertçe harcamıştı.

YAPTIN, YİNE YAPARSIN

Her iki takımın teknik direktörlerini kıyasladığımızda ise Mesut Bakkal, Tamer Tuna’ya göre çok daha tecrübeli. Mesut Hoca, kariyerinde bu ve buna benzer maçları çok oynadı. Son iki sezonda gerek , gerekse Aytemiz ’da birçok final maçına çıkan deneyimli teknik adam, takımlarını kümede tutmayı başarmıştı. Bursaspor camiası, pazar günü Mesut Bakkal’dan tecrübesini konuşturmasını ve aynı tabloyu tekrarlamasını bekliyor.

GALİBİYETİ YOK

Hocalık kariyerine yeni başlayan Tamer Tuna ise belki de antrenörlügünde ilk kez böyle bir maça çıkacak. Daha önce yine Göztepe ve Sivasspor’da görev alan genç teknik adamın kariyerinde böyle final niteliği taşıyan karşılaşmalar bulunmuyor. İki teknik adamın bugüne kadar 3 kez karşı karşıya geldi. Mesut Hoca’nın şuana kadar Tamer Tuna karşısında galibiyeti yok.  2 karşılaşmadan genç teknik adamın kazanırken çıkarken, bir mücadele ise beraberlikle tamamlandı.

İŞTE  MESUT BAKKAL TAMER TUNA KAPIŞMALARI 

-2018 sezonu
(5.HAFTA)
Göztepe-: 3-2

26 HAFTA
Alanyaspor-Göztepe: 1-1

2018-2019 SEZONU
1.HAFTA
Sivasspor-Alanyaspor: 1-0

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün