Futbol

Gülmek size yakışıyor

Teknik Direktör Aybaba, son 2 sezonun izlerini silmeye çalışıyor. Dünkü sabah idmanında ortaya çıkan görüntüler hiç de alışık olmadığımız türdendi.

’un kampı yoğun tempoda devam ediyor. 2 Temmuz’dan bu yana çalışmalarına burada devam eden yeşil beyazlılar’da arkadaşlık ve takımdaşlık ruhu anlamında epey mesafe katedildiği görülüyor. Geçtiğimiz sezonların aksine oyuncuların birbirleriyle daha çok kaynaştığı görülürken, dünkü sabah antrenmanında ortaya çıkan görüntüler bunları doğrular nitelikteydi.

ÇİFTETELLİ OYNADILAR

Sıcak fakat nemli olmayan bir havada gerçekleştirilen idmanda uzun süredir görmeye alışık olmadığımız türden neşe vardı. Orta sahada oynanan, dışarda kalanın isimlerin şınav çektiği ve çiftetelli oynama cezası aldığı oyunda gülücükler eksik olmadı. Bir ara dışarıda kalan takımın tecrübeli isimlerinden Erdogan ise kolbastı oynamayı tercih etti.

OYUNLARA ALIŞIK DEĞİLLER

Oyuncuların özverisinden oldukça memnun olan Teknik Direktör Samet Aybaba “Çocuklar 2 sezondur çok sıkıntı çekmiş. Bunu anlayabiliyoruz. İnanın bu oyunlara bile alışık değiller. Onların bu şekilde yüzünün güldüğünü görmek bizleri çok mutlu ediyor. Futbolda hedrşey taktik teknik değil. ve motivasyon da oldukça önemli. Oyuncularımızı her yönden geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün