Futbol

Harun Tekin’den açıklama..!

Kulübü, resmi Twitter hesabından Tekin’in ağzından bildiri yayınladı. Tekin’nin Fenerbahçe’nin resmi sitesinde yer alan açıklamaları ise dikkat çekti.
Bursaspor Kulübü resmi hesabından Harun Tekin şunları söyledi:

“Harun Tekin “Arkamda ve Muhammed gibi iki çok değerli kardeşim olduğu için onların önünü açmak ve değer yaratmak bu ayrılışın ana fikridir aslında.”

Harun Tekin’in, Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamaları ise şöyle:

“Öncelikle çok heyecanlı olduğunu eden milli kaleci, “Heyecanlı ve gururluyum. Çünkü ’nin en büyük kulübüne geldim. Gerçekten çok heyecanlıyım. Bu formanın ve armanın kıymetini çok iyi bileceğim. Çok çalışacağım. Sahada elimden gelen her şeyi yapacağım.

Hedefleri ile ilgili de Harun Tekin, “Çok büyük bir kulübe geldim. Sorumluluklarımın bilincindeyim. Çok iyi kaleciler var. Volkan ağabey ile aramız çok iyi, Berke’yi de tanıyorum. Uzun yıllar hizmet etmek istiyorum. takımda da kaleyi almak istiyorum. Hedeflerim bunlar. Sahada olduğum sürece her şeyin en iyisini yapmaya çalışacağım.

içinse başarılı file bekçisi, “Burada çok büyük bir atmosfer ve çok büyük bir kitle var. Ben de çok heyecanlıyım. Çok başarılı ve şampiyon olacağımıza inanıyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi.

Kaynak : enbursa

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün