Harun’a teklif gelmedi

Milli kalecinin menajeri Ömer Koray Uzun, kendilerine gelen bir teklifin olmadığını, Harun için sözün Bursaspor’da olduğunu söyledi.

  • 22 Haziran 2018
  • 65 kez görüntülendi.
Harun’a teklif gelmedi

kalecinin menajeri Ömer Koray Uzun, kendilerine gelen bir teklifin olmadığını, için sözün Bursaspor’da olduğunu söyledi.

5 MİLYON € İSTİYOR
Geçen sezon İstanbulspor’da kiralık oynayan Kocuk’un da geri dönmesiyle büyük bir rekabetin yaşandığı Bursaspor kalesinde ’in menajeri Ömer Koray Uzun Hakimiyet’e özel açıklamada bulundu. Bursaspor’un 5 milyon Euro ücreti istediği belirtilen ve başkan Ay’ın da bizzat, ‘Teklif gelirse değerlendiririz’ açıklamasını yaptığı Harun Tekin’le ilgili konuşan Ömer Koray Uzun, “Bize şu ana kadar ulaşan bir kulüp yok” dedi.

MUHATAP DEĞİLİZ
Harun Tekin’in Bursaspor’la sözleşmesi olduğunu hatırlatan Ömer Koray Uzun, “Varsayımlar üzerine konuşmak istemiyorum. Harun Tekin Bursaspor’un kontratlı futbolcusu. Bize gelen bir teklif yok. Konu bizim dışımızda gelişiyor. Harun’a bir talip çıkarsa ilk önce Bursaspor’la görüşmesi gerekir. Biz daha sonra devreye gireriz. O nedenle ne konuşursak şu an için boşuna” dedi. Bursaspor’da 7’nci sezonunu geride bırakan A Milli patentli Harun Tekin 149 maçta görev aldı.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ