Futbol

‘Hatalarımız için özür dileriz’

Avusturya kampı öncesi açıklamalarda bulunan Ertuğrul Ersoy, Bursasporlu taraftarlara seslenerek, “Bizim arkamızda durdukları sürece biz kimseyi yanıltmayacağız” diye konuştu.

2017-2018 Sezonu hazırlıklarının 2. etabını gerçekleştirmek üzere dün Avusturya’ya giden Bursaspor’da genç oyunculardan Ertuğrul Ersoy, yolculuk öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Geçirdiği ameliyattan sonraki 1.5 aylık sürecin sıkıntılı geçtiğini ancak özel antrenmanlarla o dönemi atlattığını belirten 20 yaşındaki defans oyuncusu, “Sezon içinde sıkıntı yaşamamak için şimdiden kendimi kuvvetlendiriyorum. Kondisyonerimiz Giovanni’yle birlikte özel çalışma kararı aldık. Bursa’daki ilk etapta biraz fedakarlık da yaptım. Avusturya’da takımla birlikte çalışmalara başlayacağım” dedi.

GENÇLERE SAHİP ÇIKIN

Geçen yıl sergiledikleri futbol ve aldıkları neticeler nedeniyle Yeşil Beyazlı taraftarlardan özür dileyen Ertuğrul Ersoy, “Ben de bu yıl tribünde olsaydım ben de tepki koyabilirdim. Gerçekten takım olarak taraftarın, ca-mianın hak ettiği yerlerde değildik. Bu durumun farkın-dayız. Ama bu yıl için taraftara söylemek istediğim; Biz bu şehrin çocuklarıyız. Biz de o tribünlerde büyüdük. Ön-celikle biz gençlere sahip çık- sınlar. Bizim arkamızda dur- dukları sürece biz kimseyi yanıltmayacağız. Bu yıl ken-dimce, geçen yılı unutturacak, sakatlıksız, belasız ve kuvvetli bir Ertuğrul seyrettireceğim” diye konuştu.

Kaynak : Bursahakimiyet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün