Futbol

Hiçbir endişem yok..!

, transferde bir hafta içinde 3 oyuncu alacaklarını söyledi.

3 bölge için en az ayrı ayrı 4’er tane oyuncuyla temasta olduklarını anlatan Samet Hoca, “Kimse merak etmesin gereken yapılacak. Koskoca var, taraftarımız var. Hepsi harekete geçerse iyi işler olacaktır” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, transferde bir hafta içinde gerekli takviyeleri yapacaklarını söyledi. Afyon kampında mensuplarının sorularını yanıtlayan Aybaba, “3 bölge için en az 4’er alternatifli listemiz var.

Yönetimimiz bu oyuncular üzerinde çalışıyor. Bir hafta içinde gelişme olacaktır. Talip olduğumuz oyunculara farklı bilgiler gidince bazen zorlanıyoruz. Ama bunu da aşacağız” dedi.

RESMİ TEKLİF YOK

Transferde herhangi bir endişesinin olmadığını anlatan Samet Hoca, “Kaliteli oyuncularımız var. Hiçbir endişem yok. Koskoca Bursaspor var, taraftarımız var. Hepsi harekete geçerse iyi işler olacaktır” diye konuştu.

ve ’yle alakalı da genel bir açıklama yapan Samet Aybaba, şunları söyledi: “Bizim oyuncularımızın hepsi değerli. Müracaat ederler ve giderler. Çıkan haberler hem bizi hem de onları yoruyor.”

KAFALARI ŞİMDİ RAHAT

“Hiçbir oyuncumuza resmi teklif yok. Eğer gelirse menfaatlere göre transfer gerçekleşir. Oyuncular bana rahatsızlıklarını belirttiler. Her gün yeni yeni isim çıkıyor diye.

Ben de onlara anlattım. Kafaları daha şimdi rahat.” Kampın da faydalı geçtiğini ve önemli kazanımlar elde ettiklerini kaydeden tecrübeli teknik adam, şöyle devam etti: “Gençlerle ilgili birkaç isimde hedefe ulaştım. Bir tanesi iyi, bir tanesinin de tavır davranışlarında sorunlar var.”

EKSİKLERİ GİDERECEĞİZ

“Amacımız altyapıdaki oyuncuları görebilmekti zaten. Kampımız güzel geçti. En önemlisi sakatlık olmadı. Bir kısmı içeride kalacak bir kısmı kiralık vereceğiz. Artık yoğun bir maç programı başlıyor.

Ona göre de hazırlanacağız. Lige kadar eksiklerimizi gidereceğimizi düşünüyorum. Arkadaşlarımız iyi çalıştı. Hazırlık maçlarında oyuncularımızın durumuna baktık. İyi yoldayız kimse merak etmesin.”

Yasin beni aradı!

Samet Aybaba, ’yi tercih eden Yasin Öztekin olayına da açıklık getirdi.

Yasin’in daha önce hiç gündemde yokken kendisini iki kez aradığını anlatan Samet Hoca, “Benimle çalışmak ve Bursaspor’da oynamak istediğini söyledi. Başkanımıza da söyledim.

Açık konuşmayı severim, başkanımız önce Yasin için çok gönüllü değildi. Ama onu ikna ettim. Başkanımız beni arayıp anlaşmanın büyük ihtimalle olduğunu söylediğinde Yasin’in Göztepe’ye gittiğini öğrendik. Futbolda olağan şeyler bunlar. Kendisine başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün