Futbol

Hocamızı üzmemeliyiz..!

Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp, genç teknik adam Mustafa Er’e sahip çıktı.

‘O bizim hocamız ama önce abimiz’ diyen Yuzuf ve Furkan, şu görüşte birleşti: ‘Kardeşler, abilerini hiç bir zaman üzmezler. Biz de onun bu onurlu görevinde yüzünü kara çıkarmamak için çalışacağız.’

Bursaspor’un genç oyuncuları Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp, Fransız Teknik Direktör Paul Le Guen’in takımın başından ayrılmasının ardından göreve gelen Mustafa Er için çok sevindiklerini söylediler.

Göztepe maçıyla birlikte yeni bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Yusuf, ‘Mustafa hoca için şunu söyleyebilirim; evet bizim hocamız ama öncelikle abimiz gibi.

O yüzden kardeşler abilerini hiç bir zaman üzmezler. Biz de onun bu onurlu görevinde yüzünü kara çıkarmamak için çalışacağız. Kariyerine güzel bir başlangıç yapmasını istiyoruz’ dedi.

Bize çok güveniyor

Mustafa Er’in kendisinde ayrı bir yeri olduğunu dile getiren Furkan da, ‘Mustafa hoca zaten tanıdığımız bir isim. Geçen sezon Trabzonspor maçında başımızdaydı.

Sezon başından bu yana da beraber çalışıyoruz. Umarım hakkında hayırlısı olur. Kendisi bizlere güvenen bir abi gibi hocamız. İnşallah hep beraber başarılı oluruz o da bu süreçten güzel çıkar ve kariyerine daha iyi bir şekilde devam eder.

Onu bir teknik adamdan çok abimiz olarak görüyoruz ve hep beraber başarılı olmak istiyoruz’ diye konuştu.

Kaynak : Olay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün