Futbol

İbrahim Yazıcı Stadyumu açılıyor

Merhum Başkanımız İbrahim Yazıcı adına Nilüfer Belediyesi tarafından yaptırılan İbrahim Yazıcı Stadyumu’nun açılış töreni, 7 Mayıs Pazartesi günü saat 13.00’te gerçekleştirilecek.

Rahmetli Başkanımız İbrahim Yazıcı, aramızdan ayrılışının 5. yıl dönümünde ilk olarak kabri başında dualarla anılacak. 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 10.30’da Yazıcı ailesi tarafından düzenlenen Emirsultan’daki Aile Kabristanlığı’nda yapılacak tören ve dualarla anılacak başkanımız için aynı günün akşamı saat 20.10’da Çekirge 1. Murat Hüdavendigar Camii’nde Mevlid-i Şerif okutulacak.

Öte yandan 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 13.00’te Başkanımız İbrahim Yazıcı adına Nilüfer Belediyesi tarafından Beşevler Mahallesi, Bilginler Caddesi’nde yaptırılan İbrahim Yazıcı Stadyumu’nun açılış töreni gerçekleştirilecek.

Yazıcı Ailesi, Bursaspor camiası ve bütün Bursalıların katılımı ile açılacak olan İbrahim Yazıcı Stadyumu’nda Ömer Erdoğan, Bekir Ozan, Ivankov, Ivan Ergic, Sercan Yıldırım gibi isimlerin yer aldığı Bursaspor’un şampiyon takımı Ertuğrul Sağlam’ın teknik direktörlüğünde, Milli Takım’ın sevilen isimleri Rüştü Reçber, Emre Aşık ve Tuncay Şanlı’nın aralarında bulunduğu futbolcular da Bülent Korkmaz’ın teknik direktörlüğünde saat 15.00’te gösteri maçı yapacak.

AÇILIŞ PROGRAMI ŞÖYLE:

13:00 İbrahim Yazıcı’yı Anma Töreni

Video gösterimi

Konuşmacılar

Anı defterinin imzalanması

Serginin gezilmesi

14:00 Saygı Duruşu, İstiklal Marşı

Konuşmacılar

15:00 Bursaspor Şampiyon Kadrosu-Milli Takım Efsane Kadrosu Gösteri Maçı

16:00 Kokteyl

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün