Futbol

İşte Badji’deki son durum

Anderlecht ile Stephane Badji’nin transferine son şeklini vermeye hazırlanan heyeti, Belçika kulübünün sportif direktörünün ülke dışında olmasından dolayı Brüksel ziyaretini erteledi. Badji transferi 20 Haziran’dan sonraya kaldı.

SPORTİF DİREKTÖR BEKLENİYOR

Bursaspor Teknik Direktörü ’nın göreve gelir gelmez transferini istediği Stephane Badji’nin transferi bayram sonrasına kaldı. Bursaspor transfer heyeti bu içinde Belçika’ya giderek Stephane Badji’nin bonservisini elinde bulunduran Anterlecht kulübüyle masaya oturacaktı. Anderceht’in sportif direktörü Luc Devroe’nin 20 Haziran’a kadar Belçika dışında bazı temaslarda bulunacak olması bu görüşmenin ertelenmesine sebebiyet verdi. cephesinde ise bir sorun bulunmadığı bilgisi paylaşıldı.

MERAJERİ İLK KEZ KONUŞTU

Halihazırda Stephane Badji’nin yetkilerini elinde bulunduran menajer Serdar Dağlı da Hakimiyet’e konuştu. Bursaspor’un Badji’nin transferini çok istediğini belirten Dağlı, “Geçen hafta içinde ’daydım. Gerekli görüşmeleri yaptık. Bir sorun yaşanacağını ummuyorum. Bizim tarafımızdan bir problem görünmüyor. Görüşmeler de olumlu ilerliyor. Anderlecht cephesini çözüme kavuşturduğumuz andan itibaren bu transfer biter” dedi. Belçika kulübü Stephane Badji için 1 milyon Euro bedeli istiyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün