Futbol

‘İyi bir takım kurulacak’

Bilal Kısa, “Yönetim dünyaca ünlü hoca getirdi. Umarım başarılı olur. Bu sezon daha dikkatli olmamız gerekiyor. Yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız” diye konuştu.

Bursaspor’da geçen sezonun en çok eleştirilen isimlerin başında gelen ancak son haftalarda gösterdiği özveriyle alkış alan Bilal Kısa, yeni sezonda çok daha farklı bir takım olacaklarının altını çizdi.

Geçen sezon birçok sıkıntı yaşadıklarının belirten tecrübeli futbolcu, “Neredeyse küme düşecektik. Bu sezon daha dikkatli olmamız gerekiyor. Yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız” diye konuştu.

Takımın başına gelen Teknik Direktör Paul Le Guen’in başarılı olacağına inandığını ifade eden Bilal Kası şöyle konuştu:

DAHA İYİ OLACAĞIM

“Yönetim dünyaca ünlü hoca getirdi, umarım başarılı olur. İyi takım kurulacak diye düşünüyorum. İnşallah sezona iyi başlarız. Kendi adıma geçen sezon iyi geçmedi. Bu sezon daha iyi olacak diye düşünüyorum. Sakatlıktan sonra 7-8 maçta takıma katkı vermeye çalıştım. Daha çok çalışmam gerektiğinin farkındayım. İnşallah bu sezonu güzel geçiririz. Son haftalarda yakaladığımız birlik ve beraberliği sürdürürsek Bursaspor için çok farklı bir sezon olur.”

Kaynak : Olay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün