Kadro maliyeti 75 milyon TL..!

Doumbia’nın menajeriyle bir görüşme yapacaklarını belirten Başkan Ali Ay ‘Ancak gelenler ve gidenler mutlaka olacak. Rakam 85 milyon TL’ye kadar çıkabilir.’ dedi.

  • 10 Ağustos 2018
  • 28 kez görüntülendi.
Kadro maliyeti 75 milyon TL..!

Doumbia’nın menajeriyle bir görüşme yapacaklarını belirten Ali Ay ‘Ancak gelenler ve gidenler mutlaka olacak. Rakam 85 milyon ’ye kadar çıkabilir.’ dedi.

Başkanı Ali Ay, dün Erikli ile yapılan sponsorluk anlaşması sonrası basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirdi. için arayışlara devam ettiklerini belirten Ali Ay ‘Doumbia ile temas halindeyiz.

Menajeri gelecek, görüşeceğiz. Durum ne olur bilemem. Fakat elimizde bir isim daha var. İsteyecekleri para çok önemli. Hocamız takıma iyi bir forvet istiyor. Bunun için uğraş veriyoruz’ dedi.

BÜTÜN TAKIMLAR ETKİLENDİ

Şu anki kadronunun maliyetinin 70-75 milyon TL civarında olduğunu belirten Ali Ay ‘Ben de böyle bir rakam hesaplamıştım. Ancak gelenler ve gidenler mutlaka olacak.

Tahminim rakam 85’e kadar çıkabilir. Kurdaki artış bizim gibi bütün takımları etkiliyor. Herkes zor durumda. Transfer döneminin bu kadar sönük geçmesinin nedenlerinden bir tanesi de bu’ diye konuştu.

Hocamız Okaka’yı çok istedi

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Teknik Aybaba forvet olarak en çok Stefano Okaka’yı istediğini söyledi. Başkan Ay ‘ hocamızın takımda görmeyi istediği isimdi.

Fakat 3,5 milyon dolara Amerika’ya gitti. Bizim bu rakamlara çıkabilme ihtimalimiz yok’ dedi.

Kaynak :

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ