Futbol

Kadroya giremediler, birine bile talip çıkmadı..!

Bursaspor’da Samet Aybaba’nın isimlerinin üstünü çizdiği futbolcular için yönetimi şu ana kadar arayan olmadı. bu futbolcuların maliyetlerinden kurtulmak için her türlü formül üzerinde çalışıyor.

AYBABA İSİMLERİNİN ÜSTÜNÜ ÇİZDİ
Bursaspor Afyon’da yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken yönetim kendilerine kulüp bulmaları söylenen futbolculardan gelecek haberi bekliyor. Yeşil Beyazlılar’da teknik direktör Samet Aybaba sözleşmeyi imzalamasını ardından Jires Kembo, Dzon Delarge, Tomas , , Vieux ve ’la çalışmayacağını bu oyuncuları şartlar ne olsun kadroya almayacağını açıklamıştı. Ancak geçen süre içinde Bursaspor yönetiminin beklediği gelişme yaşanmadı.

PARALARI ÖDENMEK ZORUNDA
Tomas Necid’in adı Çaykur Rizspor’la, Sercan Yıldırım ve Dzon Delarge’ın adı Erzurumspor’la anıldı. Jires Kembo’un ise takası gündemde. Ancak adı diğer kulüplerle geçmesine karşın Bursaspor yönetimini bu oyuncular için ne arayan oldu, ne de soran. Bu durum Ali Ay yönetiminde endişe yarattı. Oyuncuların takımdan ayrı çalışmalarına rağmen ücretlerinin zamanında yatırılma durumunun bulunması bir an önce bu isimlerle yolların ayrılması zorunluluğunu doğurdu.

Sonunda Sane’ye ulaşıldı
Bursaspor’da beklentileri veremeyen ve son iki sezonu Fransa’nın Auxerre takımında geçiren Vieux Sane’den haber geldi. Kulübe kayıtlı yedi numarasından da kendisine ulaşılamayan Senegalli futbolcuyla irtibat kurulduğu ve kısa süre içinde Bursa’daki çalışmalara katılacağı bildirildi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu