Futbol

Kaptan Bursasporluları duygulandırdı!

Ömer Erdoğan, 'Zamanında rakipler Manchester United, Valencia, Glasgow Rangers'tı. Bugun yaptığımız hesaplar her ne kadar canımızı yaksa da biz Bursasporuz ve her şartta destek olmalıyız' dedi.

Ömer Erdoğan, ‘Zamanında rakipler , Valencia, Glasgow Rangers’tı. Bugun yaptığımız hesaplar her ne kadar canımızı yaksa da biz Bursasporuz ve her şartta destek olmalıyız’ dedi.

şampiyon kaptanı Ömer Erdoğan, kritik maçı öncesi duygusal paylaşım yaptı.

Ömer Erdoğan, sosyal medya hesabından, ‘Benim için milli mücadeleden farksızdı bu şehrin bayrağını dünya arenasında göndere çektirmek ve sahaya bu takımın başında kaptan çıkmak. Belki ses getiremedik, belki galibiyetler alamadık ama rakipler Manchester United, Valencia, Glasgow Rangers. Bu takımları nasıl yeneriz, nasıl gruptan çıkarız hesapları yaptık. Bugun yaptığımız hesaplar her ne kadar canımızı yaksa da biz Bursasporuz ve her şartta destek olup bu armayı, bu bayrağın eskisi gibi en yukarda dalgalandırmak için saha içinde veya saha kenarında var gücümüzle çalışacağız. Akhisarspor karşısında Bursasporumuza sonsuz başarılar’ şeklinde ifadeler kullandı.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün