Futbol

“Kaptanla konuştum sıra takımda”

Farklı Başakşehir yenilgisinden sonra teknik direktör futbolcularıyla görüştü, kendilerine çekidüzen vermelerini söyledi. Başkan Ay da kaptanlardan Tekin’le toplantı yaptı. Ali Ay oyuncularla da bir araya gelecek kötü futbolun tekrarlanmamasını isteyecek.

BÖYLE TAKIM İSTEMİYORUM

Bursaspor’da farklı Başakşehir maçının yankıları sürüyor. Teknik direktör Yeşil Beyazlı futbolcularla özel bir görüşme gerçekleştirdi. Maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında ‘Hayal kırıklığı yaşıyorum’ diyen Fransız teknik adam aynı sözleri oyuncularına da sarf etti. ’in futbolcularla yaptığı toplantıda, “Ben böyle bir takım istemiyorum. Kendinize çekidüzen verin” sözleriyle sert bir çıkış yaptığı, ayrıca oyunculardan Dzon Delarge’a da “Bir maçta iyi, bir maçta kötüsün. Kendini toparla” şeklinde serzenişte bulunduğu öğrenildi.

CEZA VERİLEMİYOR

Başakşehir maçından sonra soyunma odasına inmediğini ve doğrudan stadı terk ettiğini belirten Başkan Ali Ay da sadece takım kaptanlarından ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Kötü futboldan dolayı mutlu olmadığını takım arkadaşlarına iletmesini söylediğini ifade eden Ali Ay bugün de oyuncuların tamamıyla bir toplantı yapacak. Ali Ay bu toplantıda futbolculardan kendilerine çekidüzen vermelerini ve kötü futbolu bir daha tekrarlamamalarını isteyecek. Yönetim oyuncularla yapılan sözleşme nedeniyle futbolculara Başakşehir maçıyla ilgili ceza kesemiyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün