Kayıp Afrikalı ortaya çıktı

Uzun zaman aranan ancak bulunamayan Abdulrahman Taiwo, Slovakya’ya transfer oldu. Kofi, Paschal ve Yusuf Abdullah arasında en çok gelecek vaat eden isim olan Taiwo, Nitra kulübüyle sözleşme imzaladı. Bilindiği Bursaspor, genç Nijeryalıyla profesyonel sözleşme yapılmamasının sıkıntısını yaşanmıştı.

  • 23 Şubat 2018
  • 178 kez görüntülendi.
Kayıp Afrikalı ortaya çıktı

Uzun zaman aranan ancak bulunamayan Abdulrahman , Slovakya’ya transfer oldu. Kofi, ve arasında en çok gelecek vaat eden isim olan Taiwo, Nitra kulübüyle sözleşme imzaladı. Bilindiği Bursaspor, genç Nijeryalıyla profesyonel sözleşme yapılmamasının sıkıntısını yaşanmıştı.

Bursaspor’un kayıp Afrikalısı Abdulrahman Taiwo ortaya çıktı… Geçen sezon devre arasında yeşil beyazlı kulübün alt yapısına kazandırılan ardından bu yıl A takıma kadrosuna davet edilmesine rağmen bulanamayan 20 yaşındaki kanat oyuncusu Slovakya’nın Nitra takımına transfer oldu. Kofi, Paschal ve Yusuf arasında en çok gelecek vaadeden isim olan genç Nijeryalıyla profesyonel sözleşme yapılmamasının sıkıntısını yaşanmıştı.
Tawio’nun yeni kulübüyle uzun vadeli bir sözleşme yaptığı belirtildi.

SERDAR FUTBOLDAN KOPTU

Daha önce Çek Cumhuriyetinin FCZ Brno takımıyla anlaşmaya varan Taiwo, resmi hiçbir maça çıkamamıştı. Ali Ay yönetimin sezon başında genç oyuncuya birçok kez mesaj göndermiş ancak ikna edilememişti. Bilindiği gibi Taiwo, Bursaspor’da Kurtuluş’un yaşadığı ciddi sakatlığına sebeb olan isimdi. Bir pozisyon esnasında yaşanan talihsiz sonrası ’a sahalara dönmekte hala sıkıntı yaşıyor.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ