Futbol

Konyasporlular harabeye çevirdiler..!

Misafir tribününde 105. ve 106. blokta bulunan yaklaşık 1000 Konyaspor taraftarı; 229 koltuk, 8 adet rezervuar, 10 sabunluk, 6 pisuar, 3 klozet kapağı, ve 2 lavabo aynasını kullanılamaz hale getirdi.

Bursaspor’un Atiker Konyaspor’u 2-1 mağlup edip ligde kalan haftalar için alt sıralarla arasını açtığı mücadele sonrası misafir tribününde bulunan Konyaspor taraftarları bulundukları tribüne verdikleri zararla mücadeleye damga vurdu. 105. ve 106. blokta yer alan yaklaşık 1000 Konyaspor taraftarı Bursa Büyükşehir Stadyumu içerisinde bulunan toplam 229 koltuk, 8 adet rezervuar, 10 sabunluk, 6 pisuar , 3 klozet kapağı, ve 2 lavabo aynasını kullanılamaz hale getirdi.

Alınan bilgilere göre bundan sonraki süreçte önce Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’ndan incelemede bulunacaklar ve toplam zarar maliyetini hesaplayıp Konyaspor kulübüne bildirecekler. Yani misafir tribününe verilen zararı Bursaspor değil Atiker Konyaspor Kulübü karşılayacak. Hatırlanacağı üzere karşılaşma sırasında da sahaya ses bombası atan ve meşale yakan 2 Konyasporlu taraftar gözaltına alınmıştı.

Kaynak : Bursahakimiyet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün