Futbol

Kubilay ödeme almazsa serbest kalıyor!

Takımdan gitmek istediğini söyleyen ve kulüpten 1 milyon 200 bin lira alacağı bulunan genç bugün alacağını tahsil edemez ya da yönetimle ödeme planında anlaşamazsa, sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkını elde edecek. Erkan Kamat’ın konusundaki tutumu merak konusu.

Kubilay Kanatsızkuş’un Bursaspor’a gönderdiği ihtarnamenin süresi bugün sona eriyor

LİSANSI ÇIKARILMAMIŞTI

Bursaspor’da forma giymek istemediğini yönetim ve teknik heyete söyleyen ve bu nedenle lisansı çıkarılmayan Kubilay Kanatsızkuş’un kulübe gönderdiği ihtarnamenin süresi bugün sona erecek. Yeşil Beyazlı kulüpten 1 milyon 200 bin TL alacağı olduğu belirtilen genç futbolcu gerekli ödemeyi alamaz ya da yönetimle yeni bir ödeme planı üzerinde anlaşamazsa serbest kalma hakkını elde edecek.

SÖZLEŞME 2022’DE BİTİYOR

Erkan Kamat yönetimi daha önce iplerin gerildiği Kubilay’a bonservis bedeli getirmeden kulüpten ayrılamayacağını ve gerekirse Vakıfköy’e gönderilmesini kararlaştırmıştı. Yönetimin Kubilay için nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu. 23 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi 2022’de sona erecek. Kubilay Kanatsızkuş Bursaspor formasını 5 sezonda 91 kez giydi ve 18 gol atma başarısını gösterdi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün