Futbol

Le Guen : Devam edeceğim, çünkü burada mutluyum…

Bursaspor Teknik Direktörü , maç sonrası düzenlenen toplantıda 0-0 biten karşılaşmayı değerlendirdi ve mensuplarının sorularını yanıtladı.

, şöyle konuştu: “Bugün aldığımız sonuç hayal kırıklığı. Oyunun kontrolü tamamen bizdeydi. Oyuncularım tamamen motivelerdi,konsantrelerdi ama yetmedi çünkü etkili değildik. Çok fazla duran top kazandık çok fazla orta yaptık ama bunların ödülünü alamadığımız aşikar. Oyuncularıma her hangi bir eleştiri getiremem ellerinden gelen çabayı gösterdiler savaşma ruhunu ortaya koydular” dedi.

“Kendi geleceğinizle ilgili bir tasarrufta bulunmayı düşünüyor musunuz” sorusuna Le Guen “Çok çalışacağım tabi ki. Her gün kendimi adıyorum, kulüpte çok zaman geçiriyorum. Durumu iyiye götürmek için çok çalışacağım. Başımı dik tutmalıyım. Devam edeceğim çünkü mutluyum burada. Sevildiğimi biliyorum. Oyuncularımın toparlanması için çalışacağım. Liderliğimi ortaya koymam gerekir ve çalışmaya devam edeceğim” yanıtını verdi.

“90 dakikanın bütününde 1 pozisyonu olan Bursaspor var. Oyuncular saha içinde kazanma isteğini görmüyoruz. ile takım arasında bir enerji kaybı mı var? Bunun nedeni nedir?” şeklinde yöneltilen bir soruya Le Guen, “Hayır kesinlikle katılmıyorum. Oyuncuların tamamı kazanmak istediler. içinde de gösterdiler. Dışarıdan bazen konuşmak kolay olabiliyor. Tamam daha etkili olmalıydık bunları kabul ediyorum. Ama oyuncuların üzülmediğini düşünüyorsanız bu durumumuza itiraz etmediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün