Futbol

Mesut Bakkal: “En az 40 bin!”

Bursaspor Teknik Direktörü Bakkal, Göztepe maçının önemini anlatmaya gerek olmadığını söyledi. Bakkal, "Tribünde en az 40 bin taraftar olur. Hem taraftar ile hem oyuncular ile bu maçı alacağız. Maçla ilgili çok konuşmaya da gerek yok. Bütün camia maçın öneminin farkında" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Bakkal, maçının önemini anlatmaya gerek olmadığını söyledi. Bakkal, “Tribünde en az 40 bin taraftar olur. Hem taraftar ile hem oyuncular ile bu maçı alacağız. Maçla ilgili çok konuşmaya da gerek yok. Bütün camia maçın öneminin farkında” dedi.

BİZE ÇALIŞTILAR

galibiyetiyle haftayı kârlı kapatan Bursaspor’da Göztepe maçı hazırlıkları iki günlük iznin ardından başladı. Teknik direktör Mesut Bakkal antrenman öncesinde medya mensuplarıyla bir araya geldi ve kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Bakkal ayaküstü yaptığı açıklamada rakiplerin kaybettikleri puanların bu kendilerine yeniden avantaj getirdiğini söyledi. Bakkal, “’da kazanmamız çok iyi oldu. Erzurumspor’un Malatyaspor’a yenilmesi de bize yaradı.’ diye konuştu

ANLATMAYA GEREK YOK

Tecrübeli teknik adam tribünde beklediği taraftar sayısını açıkladı. Maçın önemini anlatmaya gerek duymadığını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, “Mesela biz Erzurum’dan puanla dönsek bu hafta Göztepe ile işi bitirme tamamen ligde kalma maçına çıkardık. Ama olsun bu maçı İzmir’de de oynayabilirdik. Bursa’da oynayacağız. En az 40 bin taraftar olur. Hem taraftar ile hem oyuncular ile bu maçı alacağız. Maçla ilgili çok konuşmaya da gerek yok. Bütün camia maçın öneminin farkında.” dedi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün