Futbol

Mesut Bakkal: ‘Şımarmamak, abartmamak lazım’

"Göztepe final maçı" diyen Mesut Bakkal, "Bu galibiyeti abartmamız lazım. Bu bizi şımartmaması gerekiyor. 3 maçtan 9 puan almalıyız" ifadelerini kullandı.

final maçı” diyen Mesut Bakkal, “Bu galibiyeti abartmamız lazım. Bu bizi şımartmaması gerekiyor. 3 maçtan 9 puan almalıyız” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Antalyaspor galibiyeti sonrası şunları söyledi:

“Altımızda sehpa vardı, şimdi ipi çıkardık. Suçsuzluğumuzu kanıtlamamız lazım son 2 maçta. Baştan sona iyi oynadık bu maçta. Bu maçı bilerek oynadık. Ben bunları çok yaşadım. Futbolcularımız erteliyorlardı bu kez ertelemedi. Gerekeni yaptılar. Sadece nefes aldık, düşmedik. Göztepe ile final maçına çıkacağız. Önemli bir camiada çalışıyorum. Bu galibiyeti de abartmaya gerek yok. Artık bunu da yapsınlar diyorum. Sakho yoktu, Umut inanılmaz oynadı. Yusuf cezalıydı, Tunay yoktu. Rotasyonda da bazen fayda görüyorsunuz.

Oyun disiplinimiz ve Antalyaspor’un oyun kurmasını engellememiz güzeldi. Pazar günü sadece yapacağız ve çalışmaya devam edeceğiz. Bizim hakkımız yok. Zafer sarhoşluğuna gerek yok. Göztepe’yi yenemediğimiz zaman hiçbir anlamı yok. Abartmaya gerek yok.

’ın dönecek olması iyi olacak. Onur’un hiçbir şeyi yok. Uzun zamandır oynamıyordu. Görevini yaptı. Umut Meraş da zorlamak istemedi. Haftaya tam kadro hazırlanacağız. Bu bizi şımartmaması gerekiyor. 3 maçtan 9 puan almalıyız.”

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün