Futbol

Mesut Bakkal’dan terapi

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal son iki gününün büyük bölümünü futbolcularıyla yaptığı toplantılara ayırdı. Oluşan baskıyı kaldırmaya çalıştıklarını belirten Bakkal, "Göztepe Başakşehir'i yendi, ekstra bir iş yaptı. Biz kalan 4 maçımızda da ekstra iş yapacağız. O güç bizde var" dedi.

Teknik Direktörü Mesut Bakkal son iki gününün büyük bölümünü futbolcularıyla yaptığı toplantılara ayırdı. Oluşan baskıyı kaldırmaya çalıştıklarını belirten Bakkal, “Göztepe Başakşehir’i yendi, ekstra bir iş yaptı. Biz kalan 4 maçımızda da ekstra iş yapacağız. O güç bizde var” dedi.

Süper ’in bitimine 4 kala Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal oyuncularını düşme potasından çıkarmak için her yolu deniyor. Futbolcularıyla önceki gün toplu halde konuşan deneyimli çalıştırıcı, dün de bazı oyuncularla birebir görüşme gerçekleştirdi. Mesut Bakkal’ın takımın üzerinde oluşan baskıyı kaldırma amacıyla oyuncularına özgüvenlerini kazandırma temalı söylemlerde bulunduğu bildirildi. öncesi medya mensuplarıyla sohbet eden Mesut Bakkal, “Oyuncuları kazanmaya, onları motive etmeye çalışıyoruz. Bu iş kolay değil. Göztepe Başakşehir’i yendi, ekstra bir iş yaptı. Biz kalan 4 maçımızda da ekstra iş yapacağız. O güç bizde var. Takımın üzerinde oluşan stresi minimuma indirmeye uğraş veriyoruz. Bunu hem ben yapacağım hem de taraftarlarımız. Bu baskıyı ortadan birlikte kaldıracağız” dedi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün