Futbol

Mesut Mestan: Hoca değişikliğini düşünmüyoruz..!

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan açıklamalarda bulundu.

Takımın salı günü toplanarak antrenman yapmak zorunda olduklarını eden Mesut Mestan “bir yandan da muallaktayız ne olacak belli değil.” dedi.

Federasyonu’nun ligleri erteleme kararının ardından ne olacağını bilemediklerini ifade eden Mestan “Eğer federasyon tarafından liglere başlamak için uzak bir tarih verilmezse salı günü antrenmanlara başlamayı planlıyoruz. Yabancı oyuncular tedirgin, izin isteyenler oldu vermedik. Ligin geleceği ne olacak bilmiyoruz aslında. Avrupa’da mevcut haliyle tescil gündem de bizde de olabilir belki. Şu an herkes sağlık konusuna odaklanmış durumda önemli olan da o. Milletçe, şehir olarak camia olarak en hafif şekilde atlatacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

değişikliğini düşünmediklerini belirten Mesut Mestan” Son yıllarda yapılan hoca değişiklikleri hiç işe yaramadı. Mesela geçen sene bu değişikliği yapmasaydık büyük ihtimal düşmezdik. Zaten 6 maç kaldı. Kimi getireceksiniz ki? İbrahim takımı tanıdı artık. Oyuncularla da toplantı yaptım. Çoğu tecrübeli isimler. Bu sene son şansımız. Sıkıntıları kenara bırakın 6 maç dişinizi sıkın dedim. Sonrasında ödemeler başta olmak üzere hepsi çözülür ama çıkamazsak işin içinden çıkamayız dedim. Hepsi hak verdiler. Sonrasında kendi aralarında bir toplantı daha yaptılar. Motivasyon sağlanmıştı. Ama lige ara verildi. Şu an her kulübün yaşadığı sıkıntıları yaşıyoruz.” dedi.

Kaynak : Bursa.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün