Mikel Agu: ‘Bursaspor’da kalmak istemem!’

Geçtiğimiz sezonu Bursaspor’da kiralık geçiren Portolu Mikel Agu, ‘Bursaspor senin bonservisini almak isterse ne yaparsın?’ sorusuna, “Dürüst olmak gerekirse artık orada kalmak istemiyorum. Geçtiğimiz sezon bana davranışları ve saygısızlıkları tamamen kabul edilemezdi” cevabını verdi.

  • 27 Mayıs 2018
  • 212 kez görüntülendi.
Mikel Agu: ‘Bursaspor’da kalmak istemem!’

Geçtiğimiz sezonu ’da kiralık geçiren Portolu Mikel Agu, ‘ senin bonservisini almak isterse ne yaparsın?’ sorusuna, “Dürüst olmak gerekirse artık orada kalmak istemiyorum. Geçtiğimiz sezon bana davranışları ve saygısızlıkları tamamen kabul edilemezdi” cevabını verdi.

Kendi ülkesinin basınına konuşan Mikel Agu, şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

Bursaspor’da geçen sezon ’dan kiralık olarak forma giyen Agu, “ benim için çok iyi başladı. Bazı maçlarda çok güzel performanslar sergileyip, goller attım. Fakat işler istediğimiz gibi gitmediğinde, zorlu bir döneme girdik. Bazı maçları kaybettik. Özellikle Kupası’nda kaybettiğimiz maçları sorunun başladığı maçlar oldu. Son olarak kötü gidişatın ardından nisan ayında hocamız kovuldu. Onun ayrılması beni olumsuz etkiledi çünkü buraya gelmemin en önemli nedeni Le Guen’di. O beni daha iyi bir oyuncu olabilmem için daima destekledi ve forma şansı verdi. Le Guen’in yerine gelen hoca kendi fikirleriyle geldi. Oyuncularını seçti ve bana fazla forma şansı tanımadı. Bu olay tam olarak Dünya Kupası için listeler hazırlanırken yaşandı. Forma şansı bulamazsam listede yer alamayacağımı düşünüyordum ancak Rorh bana güvendi ve listeye girmeyi başardım” dedi.

Mikel Agu, ‘Bursaspor senin bonservisini almak isterse ne yaparsın? sorusuna ise şu cevabı verdi: “Hayır. Dürüst olmak gerekirse artık orada kalmak istemiyorum. Geçtiğimiz sezon bana davranışları ve saygısızlıkları tamamen kabul edilemezdi. Ben orada en fazla mücadele eden ve en iyi performans gösteren oyunculardan biriydim. İstatistiklerde buna şahit. Elimden gelen her şeyi yaptım. Takım için işler yolunda gitmediğinde, bana bu şekilde davrandılar. Bursaspor bana ne kadar teklif ederse etsin, geri dönmeyeceğim.”

Kaynak : Bursasporluyuz.org

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ