Futbol

Muhammed çok heyecanlı

İlk kez A Milli Takıma çağrılan Muhammed Şengezer, duygularını anlattı.

İlk kez A Milli Takıma çağrılan Şengezer, duygularını anlattı.

Dün Ozan Kabak’la basının karşısına çıkan genç file bekçisi ‘Takımın havası güzel. Ağabeylerimiz bize çok yardımcı oluyor. Biz de buraya adapte olmaya çalışıyoruz.İnşallah takıma katkı sağlarız.’ dedi.

A Milli Takımı’na ilk kez davet edilen ve Ozan Kabak,  Arnavutluk ve Moldova karşıaşması öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Bursaspor’un genç kalecisi Muhammed, ilk kez milli takıma çağrıldığı için mutlu olduğunu belirtirken, ‘2014’te Bursaspor’da oynarken Şenol Güneş ile birlikte çalıştım. Ay yıldızlı forma için burada toplandık. Arnavutluk maçı var ve oraya odaklandık. Çok iyi çalışıyoruz. 2020 Avrupa Şampiyonası’na güçlü gitmek istiyoruz. Yeni bir sayfa açtık. ‘ dedi.

KATKI SAĞLARIZ

Muhammed, genç ve tecrübeli isimlerini bir arada güzel bir ortamda çalıştığına vurgu yaparken, ‘Takımın havası güzel. Ağabeylerimiz bize çok yardımcı oluyor. Biz de buraya adapte olmaya çalışıyoruz. Ozan’da ben de alt yaşlarda ter döktük. İnşallah bunun devamı gelir.

Dün de gördünüz, bir aile ortamı vardı. Moldova ve Arnavutluk maçında bunun meyvesini alacağımızı düşünüyorum. Mert  ağabey ile Bursaspor’da çalıştım. Uğurcan ümit milli takımdan arkadaşım. ağabeyi ise burada tanıdım. 3 iyi karakter burada. İnşallah takıma katkı sağlarız.’ dedi.

ŞENOL HOCA BABACAN

Stuttgart’ta forma giyen Ozan Kabak, ise ‘Çok mutluyum Şenol hocama çok teşekkür ediyorum. Önümüzde Arnavutluk ve Moldova maçları var. 3’er puanla ayrılıp önemli bir avantajın sahibi olmak istiyoruz. İyi çalışıyoruz, tek konsantrasyonumuz iki maçtan da galibiyetle ayrılmak. Şenol hocanın yaklaşımı çok babacan ve çok iyi. İlk kez çalışma fırsatı buluyorum. Elimden geldiğince bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. İnşallah bende onun çıkardığı yıldızlardan biri olurum’ diye konuştu.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün