Futbol

‘Mustafa Er büyük iş başardı’

Pablo Martin Batalla, genç antrenörün kendilerini maça iyi hazırladığını söyledi

Arjantinli yıldız, ‘’in hakkını ödeyemeyiz. Hafta boyunca bizi ayakta tuttu. Doğru olan ne varsa onu yaptı. En önemlisi bizi yalnız bırakmadı. Çünkü bizi daha önce yarı yolda bırakanlar olmuştu’ dedi.

Timsah’a Trabzon’da galibiyeti getiren golü atan Pablo Martin Batalla, kritik bir görev üstlenen antrenör Mustafa Er’e övgüler yağdırdı. İlk olarak yaşadıkları sıkıntılı süreçten bahseden Batalla, ‘Bu karşılaşmaya bir final gibi hazırlandık. Takımdaki bütün arkadaşlarımla başardığımız bu durum için gurur duyuyorum. İlk yarıda iyiydik. İkinci yarıda golü yedik ve işleri zorlaştırdık. Hafta boyunca bunu konuştuk. İbre ne tarafa dönerse dönsün kendi bildiğimiz gibi oynayacaktık ve bunu yaptık. Bütün takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum’ dedi.

DUYGU PATLAMASI OLDU

Mustafa Er’in kendilerini bu maça çok iyi hazırladığını ifade eden Arjantinli yıldız, şöyle devam etti: ‘Mustafa hocanın hakkını ödeyemeyiz. Hafta boyunca bizi ayakta tuttu. Doğru olan ne varsa onu yaptı. En önemlisi bizi yalnız bırakmadı. Çünkü bizi daha önce yarı yolda bırakanlar olmuştu. Bu çok büyük bir profesyonellik örneğidir ve yürek gerektiren bir iştir. Ona teşekkür ediyorum. Maçtan sonrada soyunma odasında çok büyük duygu patlamaları yaşandı. Çok zor bir yıldı bizim için. Gelecekle alakalı pozitif veya negatif hiçbir şey konuşmayacağım ve sadece kutlayacağım.’

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün